Osłonka spawów światłowodowych aluminiowa typu ANT 30mm opakowanie 150 sztuk

Ceny
Cena detaliczna netto
160,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
196,80 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ANT-30-00
Kod kreskowy
5904858988686
Waga
0.07kg
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Załączniki
Opis

Osłonkispawów światłowodowych Serii ANT znalazły zastosowanie niemal we wszystkichsektorach techniki światłowodowej. Używane są do zabezpieczania połączeń wmufach światłowodowych, przełącznicach panelowych, stojakowych oraz wiszących.Mały rozmiar, hermetyczność połączenia oraz szybkość instalacji to podstawowezalety tego rozwiązania. Doskonałe właściwości klimatyczno-termiczne predysponują je do stosowania zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak iotwartych. Na etapie projektowania, za główne cele postawiono sobie: pełną ochronę spawanych włókien światłowodowych, mały rozmiar po zaciśnięciu orazkrótki czas instalacji. Produkty finalne sprawdzane są pod kątem zgodności zwymaganiami określonymi w normach TS 0338/96 Deutsche Telekom i EN 50411-3-3Norma Europejska. Produkowane termokurczliwe osłonki spawów światłowodowych wpełni zabezpieczają spawane włókna światłowodowe. Nie wprowadzają dodatkowychstrat mocy optycznej, chronią przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniamioraz czynnikami klimatycznymi.

SeriaANT charakteryzuje się małymi wymiarami zewnętrznymi (L=30mm, H=3,2mm, W=1,2mm). Na budowę osłonki składa się aluminiowy korpus o grubości 0,3mm oraz paski masy butylowej o grubości 0,3mm. Takie rozwiązanie umożliwia stosowanie osłonek wyłącznie do zabezpieczania włókien z powłoką 250um lud mniejszych. Paski masy są wykonana z masy butylowej o bardzo dobrej przyczepności do wielu materiałów oraz niskiej rozpuszczalności w wodzie. Aluminiowy korpus wzmacniający, usztywniający połączenie, wykonano z bardzo dobrej jakości taśmy aluminiowej.Podczas zaciskania osłonki światłowód zostaje szczelnie zanurzony w masie wypełniającej przestrzeń pomiędzy spawanym włóknem a aluminiowym korpusem osłonki. Taka konstrukcja osłonki eliminuje powstawanie pęcherzyków powietrza.Zapobiega to również powstawaniu naprężeń poprzecznych i wzdłużnych spawu,podczas procesu zaciskania. Naprężenia znacząco wpływają na wzrost tłumiennościwtrąceniowej oraz odbiciowej połączenia. W skrajnych wypadkach mogą doprowadzić do zerwania połączenia, co wiąże się z powtórzeniem procedury spawania. Osłonka gwarantuje trwałość oraz odporność na zgniatanie, rozciąganie i przebicie.


•Wysokość osłonki po zaciśnięciu: H=3,2 mm +/-0,1mm
•Szerokość osłonki po zaciśnięciu: W=1,2mm +/-0,1mm
•Długość osłonki po zaciśnięciu: L=30mm +/-0,5mm
•Kąt otwarcia osłonki przed zaciśnięciem: θ=60° +0/-5°
•Mechaniczna ochrona spawów światłowodowych,
•Spaw układany w elastycznej masie butylowej
•Hermetyczna i wodoodporna ochrona spawu światłowodowego
•Bardzo krótki czas instalacji
•Produkt spełnia wymogi Unijnej Dyrektywy RoHS
•Pakowanie: w kartoniki po 150szt

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.