Kategorie
Producent
Leksykon
Światłowody 1374
Ceny promocyjne widoczne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników
AirFiber

AirFiber – alternatywa dla światłowodów

AirFiber to radiolinie sieciowe, dzięki którym możliwe stało się bezprzewodowe przesyłanie danych na duże odległości w technologii punkt-punkt bez utraty jakości sygnału. Współcześnie prędkość przesyłu i  stabilność pracy w tzw. chmurze jest jednym z najważniejszych aspektów w wielu przedsiębiorstwach i korporacjach. Rozwiązania AirFiber są świetną alternatywą dla światłowodów. Ich zaletą jest nie tylko większa wydajność, lecz również niższe koszty eksploatacji. Radiolinia osiąga gigabitowe prędkości i jest dostępna w różnych częstotliwościach.

Ubiquiti AirFiber – zastosowanie anten

Ubiquiti AirFiber to seria urządzeń Ubiquiti Networks, specjalizującej się w technologiach sieciowych i telekomunikacyjnych, które doskonale sprawdzają się w różnorodnych warunkach. Poza wspomnianymi już nowoczesnymi firmami, do których Ubiquiti AirFiber są znakomicie dostosowane, spełniają konkretne potrzeby i wymagania użytkowników, te urządzenia sieciowe używa się np.: 

  • w telefonii komórkowej;
  • w łączności na obszarach wiejskich;
  • w łączności awaryjnej;
  • w sieciach szerokopasmowych;
  • w przemyśle do monitorowania pracy maszyn przemysłowych;
  • w armii do komunikacji (łączność taktyczna i operacyjna).

Każdy tego typu sprzęt oferuje funkcje zabezpieczeń takie jak szyfrowanie danych i autoryzacja.

AirFiber – zalety rewolucyjnego sprzętu

Anteny AirFiber dostępne w ofercie Fiberm.pl mają kompaktową formę, są wydajne, łatwe w obsłudze i pozwalają osiągnąć stabilny zasięg. Ich niezawodność i wysoka jakość wyróżniają je na tle konkurencji. Podczas projektowania innowacyjnych sprzętów AirFiber zastosowano najnowsze technologie (m.in. beamforming, Multiple Input Multiple Output). Zadbano o to, aby wysyłany sygnał był skierowany w konkretnym kierunku, tym samym jego zakłócenia były zminimalizowane, a przepustowość większa. Szczególną zaletą produktów AirFiber jest odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne takie jak zmienne temperatury, wiatr czy promienie UV.

Ubiquiti AirFiber w ofercie Fiberm.pl

Ubiquiti AirFiber to znakomite rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą dostać niezawodny sprzęt o dużej przepustowości w trudnych warunkach. W zależności od potrzeb Fiberm.pl proponuje produkty  o różnych właściwościach i możliwościach. Jeśli nie wiesz, czy wybrana przez Ciebie antena z serii Ubiquiti AirFiber spełni Twoje oczekiwania, zgłoś się do nas! Zapewniamy, że  w naszej ofercie znajdują się takie modele, które dopasujesz zarówno do połączenia dwóch punktów, jak i do sieci szerokopasmowej.