Kategorie
Producent
Leksykon
Światłowody 1374
Ceny promocyjne widoczne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników
Gniazda natynkowe i podtynkowe

Gniazda natynkowe

Gniazda natynkowe – uniwersalne rozwiązanie do każdego domu

Wtyczki, gniazda czy włączniki to niezbędne elementy każdej instalacji elektrycznej – nie tylko tej domowej. Trudno jest sobie wyobrazić jakiekolwiek pomieszczenie, w którym nie wystąpiłby tego rodzaju osprzęt. Wiedząc o tym, że te akcesoria są szczególnie przydatne w każdym domu, w tej kategorii naszego sklepu oferujemy Ci wysokiej jakości gniazda natynkowe, które będą stanowić idealne zwieńczenie instalacji elektrycznej w Twoim domu. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi naszymi propozycjami i zaopatrz się w to, czego szukasz!

Gniazdo natynkowe podwójne – poznaj nasz asortyment

W naszym sklepie możesz wybierać spośród różnych wariantów gniazdek. Znajdziesz tu m.in. gniazdo natynkowe podwójne, które jest jednym z popularniejszych rozwiązań. Pozwoli Ci na korzystanie z dwóch sprzętów elektrycznych naraz – dlatego z powodzeniem możesz umieścić je w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Swoje zastosowanie znajdzie także w łazience, garażu, a nawet w pomieszczeniach gospodarczych. To jednak nie wszystko – w tej kategorii produktów czeka na Ciebie o wiele więcej, jak np. zaślepki, puszki montażowe oraz gniazdka modularne.

Gniazda podtynkowe – nowoczesność i minimalizm

Jesteś fanem minimalizmu i chcesz go wprowadzić do swojego domu? Warto mieć to na uwadze także podczas planowania i projektowania instalacji elektrycznej. Wówczas dobrym rozwiązaniem będą gniazda podtynkowe, które cechują się wysoką estetyką. Ich mechanizmy w całości umieszczane są wewnątrz ściany, na zewnątrz widoczna jest jedynie ramka. Daje to ciekawy efekt wizualny. W naszym sklepie znajdziesz elementy niezbędne do prawidłowego montażu, takie jak puszki, supporty czy ramki (np. cztero- lub sześciomodułowe).

Gniazdo zewnętrzne podtynkowe o specjalnych właściwościach

Czy gniazdka elektryczne montowane są jedynie w pomieszczeniach? Zdecydowanie nie! Znajdują się także na zewnątrz, np. na elewacjach budynków. Warto mieć na uwadze, że ten rodzaj gniazd narażony jest na działanie wielu czynników, jak np. deszcz, śnieg, wysokie temperatury czy różnego rodzaju zanieczyszczenia. Z tego powodu ich oprawa powinna być dobrze dobrana, a przede wszystkim – spełniać szereg wymagań. Jednak bez obaw, dostępne w naszej ofercie gniazdo zewnętrzne podtynkowe będzie tym, czego szukasz! Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi produktami i wyboru tych, które idealnie wpasują się w potrzeby oraz wystrój Twojego domu. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz to, czego szukasz!