Szafka M-110/58/30 WZM Wt to wytrzymała i funkcjonalna obudowa przeznaczona do ochrony sprzętu telekomunikacyjnego w instalacjach wewnętrznych. Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o wysokim poziomie bezpieczeństwa mechanicznego oraz długiej żywotności, nawet w wymagających warunkach eksploatacyjnych.
Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości blachy stalowej i wykończona w kolorze jasnoszarym, co nadaje jej estetyczny, uniwersalny wygląd. Zastosowana powłoka malowana proszkowo zapewnia skuteczną ochronę antykorozyjną oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Korpus szafki został dodatkowo wzmocniony kątownikiem z blachy o grubości 2 mm, co znacząco zwiększa jej sztywność i odporność na odkształcenia. Również drzwiczki posiadają specjalną, wzmacnianą konstrukcję, opartą na kątownikach wykonanych z blachy o tej samej grubości. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia przechowywanego sprzętu.
Szafka wyposażona jest w pełne, całkowicie zdejmowane drzwiczki, które znacząco ułatwiają montaż, serwisowanie oraz rozbudowę instalacji. To praktyczne rozwiązanie docenią zarówno instalatorzy, jak i administratorzy infrastruktury telekomunikacyjnej.
Model M-110/58/30 WZM Wt posiada zamek sejfowy o wysokim stopniu bezpieczeństwa, zgodny z normą PN-EN 1300:2014-03 i posiadający atest IMP. Każdy klient otrzymuje indywidualny kod klucza, z możliwością zamówienia różnych kodów na życzenie. W przypadku zagubienia klucza istnieje opcja zmiany kodu bez konieczności wymiany zamka, co znacznie obniża koszty eksploatacyjne.
W standardzie szafka posiada po dwa otwory kablowe z góry i z dołu, o średnicy Ø38 mm, zabezpieczone zaślepkami. Umożliwia to estetyczne i bezpieczne wprowadzenie przewodów do wnętrza obudowy.
Wnętrze szafki wyposażone jest w dwa rzędy kołków do mocowania racków, co pozwala na montaż jednego lub dwóch kompletów racków – w zależności od potrzeb instalacyjnych.
Szafka może zostać doposażona w szeroki zakres akcesoriów, takich jak:
klucz sejfowy,
rack 5U – wersja stała lub wysuwana,
płyta montażowa z blachy ocynkowanej o grubości 1 mm,
płyta montażowa OSB o grubości 8 mm,
system organizacji zapasu kabla,
panel światłowodowy PS 19” 1U SC Simplex lub Duplex,
tacka spawów.
|
Studnia kablowa Polietylenowa SK-680
STUDNIA-SK-680
|
|
|
Studnia kablowa Polietylenowa SK-1000
STUDNIA-SK-1000
|
|
|
Studnia kablowa SKO-4g jednoelementowa/jednoczęściowa w klasie A15 + rama + pokrywa pełna
S-SKO4-G-1-A15-P
|
|
|
Studnia kablowa SKO-6g jednoelementowa/jednoczęściowa w klasie A15 + rama + pokrywa pełna
S-SKO6-G-1-A15-P
|