Huawei HG8122 GPON 1xGE 1xFE 1xRF

Kategorie: Huawei
Ceny
Cena detaliczna netto
172,76 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
212,49 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8122-SC/APC
Kod kreskowy
0000008289
Waga
0.63kg
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
Huawei
Stan produktu
Opis

HG8122 2x GE ports, 1x POTS ports, 1x  CATV to wewnętrzny terminal sieci optycznej (ONT) przeznaczony dla użytkowników biurowych i domowych (SOHO). Terminal ONT, zainstalowany po stronie użytkownika w rozwiązaniach FTTH, wykorzystuje technologię GPON, zapewniając dostęp do szerokopasmowych sieci transmisji danych zarówno w domach, jak i biurach. Terminal HG8122 wyposażony jest w dwa porty GE oraz jeden port POTS. Gwarantuje szybki kanał danych poprzez światłowód o prędkości przesyłania danych w górę wynoszącej 1,244 Gbit/s oraz prędkości transmisji do 2,488 Gbit/s. Możesz cieszyć się wysokiej jakości usługami transmisji danych, takimi jak wideo HD, szybki dostęp do Internetu oraz usługi głosowe – wszystko działa płynnie i bezproblemowo.

Autoryzacja terminala w sieci opiera się na numerze seryjnym, haśle lub kombinacji numeru seryjnego i hasła. Oprogramowanie można konfigurować i aktualizować lokalnie za pomocą interfejsu graficznego w przeglądarce internetowej. Możliwe jest także zdalne zarządzanie i aktualizacja za pomocą OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala jest szybka i prosta, wystarczy jedno kliknięcie w systemie zarządzania Huawei NMS.

Terminal HG8122 obsługuje również IPv6, wspiera podwójny stos IPv4/IPv6 oraz DS-Lite. Gwarantuje szybki kanał danych poprzez światłowód o prędkości przesyłania danych w górę wynoszącej 1,240 Gbit/s oraz prędkości transmisji do 2,48 Gbit/s. Możesz cieszyć się wysokiej jakości usługami transmisji danych, takimi jak wideo HD, szybki dostęp do Internetu oraz usługi głosowe – wszystko działa perfekcyjnie i bez żadnych problemów.

Cechy HUAWEI HG8122:

  • Czułość odbiornika: -27dBm
  • Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm, CATV 1550 nm
  • Filtr blokujący długość fali (WBF)
  • Filtrowanie adresów MAC
  • Wsparcie PPPoE/DHCP/Static Layer3
  • Wsparcie dla IPV4/IPV6
  • 2x GE ports, 1x POTS ports, 1x  CATV


Specyfikacja
Gwarancja:
Ilość portów CATV:
Ilość portów FE:
Ilość portów GE:
Złącze:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.