COMMSCOPE Mufa / Osłona złączowa TENIO C6H do 288 spawów

 
 
Cena detaliczna netto
567,20 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
697,66 PLN /szt.
*Powyższa cena dotyczy osób nieposiadających konta
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat 23%
Zapłać 30 dni później z PRAGMA GO
Podstawowe dane
Symbol
TENIO-C6H-NT-0-N

Kod kreskowy
0000008021

Waga
4.02kg

Nazwa producenta
Commscope

Stan produktu
 
 
Opis

Mufa światłowodowa TENIO™ High Density – niezawodne i elastyczne rozwiązanie do spajania kabli światłowodowych

Mufa światłowodowa TENIO™ High Density Fiber Optic Splice Closure to innowacyjne i uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do łączenia kabli światłowodowych w sieciach dystrybucyjnych oraz dostępowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii uszczelnienia żelowego, instalacja oraz modyfikacja okablowania staje się szybka i wygodna, bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

Mufa została zaprojektowana w formie jednostronnego zamknięcia (single-ended), co umożliwia łatwy dostęp do wnętrza bez ryzyka uszkodzenia istniejących spawów. Kompatybilność z różnymi typami kabli, w tym luźną tubą, centralnym rdzeniem oraz taśmowymi włóknami światłowodowymi, sprawia, że TENIO™ jest wszechstronnym rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb nowoczesnych sieci światłowodowych.

Najważniejsze cechy produktu

  • Szybka i beznarzędziowa instalacja – zamknięcie na boczny zatrzask oraz technologia żelowego uszczelnienia kabli eliminują potrzebę stosowania dodatkowych narzędzi.

  • Modularna konstrukcja – mufa umożliwia dodawanie lub usuwanie kabli o różnych średnicach bez ingerencji w istniejące połączenia, co minimalizuje czas pracy i koszty utrzymania.

  • Obsługa do 30 kabli w 6 wieloportowych wejściach – idealne rozwiązanie dla rozbudowanych punktów dystrybucyjnych.

  • Wysoka pojemność spawów – obsługuje do 288 spawów w technologii pojedynczego spawu (single fusion).

  • Kompatybilność z technologiami CWDM i splitterami optycznymi – możliwość integracji z modułami pasywnymi zwiększa elastyczność zastosowań.

  • Montaż na ścianie – solidna konstrukcja i specjalne uchwyty pozwalają na łatwe mocowanie mufy w dowolnym miejscu.

  • Odporność na warunki środowiskowe – obudowa wykonana z wytrzymałego materiału w kolorze czarnym, zapewniającego ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.


Specyfikacja techniczna

  • Producent: CommScope

  • Produkt: Mufa światłowodowa o wysokiej gęstości

  • Seria: TENIO™

  • Typ zamknięcia: Jednostronne (single-ended)

  • Styl zamknięcia: Zatrzask boczny (side latch)

  • Liczba portów kablowych: 6 wielowyjściowych portów (maks. 30 kabli)

  • Technologia uszczelnienia: Żelowe blokady kablowe (Gel Cable Sealing)

  • Typ obsługiwanych kabli: Luźna tuba, centralny rdzeń, włókna taśmowe

  • Pojemność spawów:

    • Maksymalnie 288 spawów (single fusion)

    • 24 spawy na tacę

  • Wymiary:

    • Wysokość: 230 mm (9,055 cala)

  • Kolor: Czarny

  • Montaż: Na ścianie

  • Obszar zastosowania: Sieci dystrybucyjne i dostępowe

  • Zgodność z: Modułami CWDM i tacami splitterów optycznych


Dedykowane akcesoria

Aby zapewnić pełną funkcjonalność i łatwość montażu, mufa światłowodowa TENIO™ jest kompatybilna z szeroką gamą akcesoriów.

Jednostki zakończeniowe kabli

  • 760244932 | CTU-S – jednostka zakończeniowa kabli (do 7 mm średnicy)

  • 760244933 | CTU-L – jednostka zakończeniowa kabli (do 16 mm średnicy)

Tace spawów i patch tacy

  • 760250710 | TENIO-C6H-TRAY-RR – taca spawów do dużych muf (CH6), obsługująca do 72 spawów taśmowych + 12 pojedynczych spawów

  • EH0460-000 | TENIO-C6H-TRAY-SLE – taca spawów do muf CH6, mieszcząca do 24 osłon termokurczliwych SMOUV 45 mm

  • EH0462-000 | TENIO-C6-TRAY-PATCH – taca spawów/patch do 4 adapterów SC duplex lub 2 adapterów LC quad

Uszczelnienia żelowe do kabli

  • CV6797-000 | TENIO-SKG3-7/10 – zestaw uszczelnień żelowych na 3 kable o średnicy 7-10 mm

  • CV6799-000 | TENIO-SKG3-5/8 – zestaw uszczelnień żelowych na 3 kable o średnicy 5-8 mm

  • CW6504-000 | TENIO-SKG2-11/14 – zestaw uszczelnień żelowych na 2 kable o średnicy 11-14 mm

  • CW6615-000 | TENIO-SKG5-2/4 – zestaw uszczelnień żelowych na 5 kabli o średnicy 2-4 mm

  • CW6616-000 | TENIO-SKG4-3/6 – zestaw uszczelnień żelowych na 4 kable o średnicy 3-6 mm

  • CW6617-000 | TENIO-SKG2-9/12 – zestaw uszczelnień żelowych na 2 kable o średnicy 9-12 mm

  • CW6618-000 | TENIO-SKG2-13/16 – zestaw uszczelnień żelowych na 2 kable o średnicy 13-16 mm

  • CW8862-000 | TENIO-SKG-DUMMY – zestaw zaślepiający (bez otworów na kable)

Uchwyty montażowe i dodatkowe akcesoria

  • CW6449-000 | TENIO-EXT/CF – uchwyt do mocowania kabli zewnętrznych

  • CW6452-000 | TENIO-MOBRA – uchwyt montażowy do mufy światłowodowej


Mufa światłowodowa TENIO™ High Density to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia niezawodne i elastyczne zarządzanie połączeniami światłowodowymi. Dzięki technologii żelowego uszczelnienia, łatwej instalacji oraz wysokiej pojemności spawów, produkt doskonale sprawdza się w sieciach dystrybucyjnych i dostępowych. Możliwość rozbudowy dzięki dedykowanym akcesoriom pozwala na dostosowanie mufy do indywidualnych potrzeb każdej instalacji.

 

Specyfikacja
Gwarancja:
Ilość włókien:
Załaczniki
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Leasing
Raty dla biznesu - Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm
  • Szybki proces.
  • Wprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • Oferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!