Ceny
Cena detaliczna netto
322,43 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
396,59 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ZTE-F668
Jednostka podstawowa
szt.
Opis
F668 to wysokiej klasy brama domowa ZTE FTTH. 
Korzystając z technologii GPON, ultra-szerokopasmowy jest dostępny dla użytkowników domowych i SOHO.
F668 oferuje dwa porty POTS, cztery porty GE, jeden port USB, jeden port CATV.
F668 oferuje wysoką wydajność przesyłania danych, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług VoIP, Internetu i wideo HD.
GPON Interface1x, SC/APC, 2,448 Gbit/s downstream 1,244 Gbit/s upstream
Other Interfaces4x 10/100/1000 Base-T, 2x POTS, WiFi (2,4 GHz, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, WPA/WPA2,WPS), USB (2.0, File Sharing, DLNA), CATV
Operation ModesBridge, Router, AP
Wavelength for downstream1480 nm - 1500 nm
Wavelength for upstream1290 nm - 1330 nm
Sensitivity-28 dBm
Power Consumption7 W
Dimensions220 mm x 34 mm x 187 mm
Working temperature and humidity0°C - 40°C, 5% - 95%
Power12 V DC
GPON features8x T-CONT, 32 GEM portů
SupportVLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad), Multicast, QoS, DHCP Server/Client, NAT, IPv6 Dual Stack
ManagementLocal (WEB), OMCI, TR069

Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów GE:
Ilość portów POTS:
Ilość portów RF:
Ilość portów USB:
Producent:
WiFi:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.