Ceny
Cena detaliczna netto
52,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
63,96 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ZTE-F601-REF
Jednostka podstawowa
szt.
Załączniki
Opis

   ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE

ZTE F601 to terminal kliencki ONU przeznaczony do wykorzystania w sieciach GPON. Urządzenie wyposażone jest w optyczny porte 1 x SFP (SC/UPC) do transmisji poprzez światłowody na dystansie do 20km. Szybkość transmisji: 2.488Gbps downstream; 1,244 Gb/s upstream. Interfejs dla użytkownika port RJ45 1x10/100/1000Base-T Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation. 

Dlaczego warto wybrać wersję refabrykowaną?

  •  Produkt oryginalny Z EUROPEJSKIEJ DYSTRYBUCJI
  •  Każda sztuka jest sprawdzona pod względem sprawności technicznej oraz uszkodzeń fizycznych
  •  Urządzenia bez śladów użytkowania
  •  Ekologiczne rozwiązanie
  •  Gwarancja 12 miesięcy
  •  Atrakcyjna cena
  •  Zasilacz w zestawie

Specyfikacja:

Częstotliwość Fal optycznych urządzenia:Receiving: 1480~1500 nm 
Transmitting: 1290~1330 nm
Receiving Sensitivity: -28dBm
Transmitting Optical Power:0.5~5dBm
Usługi:Internet, IPTV
GPON:8 T-CONTs, 32 GEM Ports
MAC address table:256
VLAN:802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping
Multicast group:256
Zużycnie energii:
<3W
Wymiary:110mm(W) x 90mm(H) x 53mm(D)
Temperatura pracy:  0oC ~ 40oC
Wiglotność pracy:5% ~ 95%
Waga: ~ 190g
Power supply:12V DC



Produkt refabrykowany

Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów GE:
Producent:
WiFi:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.