Ceny
Cena detaliczna netto
1 527,50 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
1 878,83 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
AF-4X
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

AirFiber 4X to radio pracujące w częstotliwości 4 GHz (4700 - 4990 MHz) przeznaczone do połączeń typu punkt-punkt na duże odległości. Oferuje wysoką przepustowość - do 500 Mb/s. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia zestawienie transmisji na odległość nawet 200 km (uzależnione jest to od zastosowanych anten i zakłóceń). Dzięki lokalizacji i synchronizacji GPS urządzenia airFiber X mogą działać nie zakłócając się wzajemnie. Technologia Hybrid Division Duplexing (HDD) pozwoliła na osiągnięcie bardzo niskiego opóźnienia, dodatkowo poprawiając jakość transmisji. 

Oferowany produkt to bardzo dobre rozwiązanie w miejscach, w których darmowe pasma są pełne zakłóceń. Częstotliwość 4 GHz umożliwia zestawienie połączeń w trudnych miejscach, wg producenta może osiągnąć zasięg wynoszący nawet 200 km (w zależności od zastosowanych anten). Maksymalna moc nadawcza wynosi 29 dBm. 

Dodatkowym atutem jest kompatybilność urządzenia ze standardowymi antenami AirFiber Slant oraz Rocket Dishami (po zastosowaniu adaptera). Dzięki temu możliwa jest wymiana samego radia airFiber 5X w miejscach, w których pasmo 5 GHz ma zbyt wiele zakłóceń, bez konieczności zakupu nowych anten.

Urządzenie jest kompatybilne z antenami: AirFiber Dish 5G30 Slant 45 (650 mm), AirFiber Dish 5G34 Slant 45 (1050 mm), a także Rocket Dish 5G30 (648 mm) oraz Rocket Dish 5G34 (1050 mm) - Rocket Dishe można podłączyć używając specjalnego adaptera - AirFiber OMT RD conversion kit.

Najważniejsze cechy:

  • praca w paśmie 4 GHz (4,7 - 4,9);
  • przepustowość do 500 Mb/s;
  • moc nadawcza do 29 dBm;
  • synchronizacja GPS;
  • kompatybilność ze standardowymi antenami airFiber Slant na pasmo 5 GHz;
  • wykorzystując specjalny adapter można podłączyć anteny Rocket Dish;
  • bardzo dobrze nadaje się do połączeń punkt-punkt na duże odległości.
Specyfikacja
grupa-produktow:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.