Ceny
Cena detaliczna netto
19,94 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
24,53 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
Izopropanol-Cleanser-IPA-1l
Kod kreskowy
5907156001026
Waga
1kg
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Opis

 Uniwersalny preparat do czyszczenia Izopropanol Cleanser IPA 1 l.


Izopropanol Cleanser IPA 1 l. jest to uniwersalny preparat do czyszczenia optyki, mechaniki precyzyjnej i sprzętu elektronicznego. 

Szybkość i jakość transmisji w torze światłowodowym zależy od jakości połączeń oraz ich czystości. Zanieczyszczenie powierzchni czołowej wtyków światłowodowych, nadajników powoduje często uszkodzenia fizyczne wtyków światłowodowych w obszarze kontaktowym na powierzchni ferruli i przerwy lub błędy w transmisji  sygnału optycznego. Zanieczyszczenia złącz światłowodowych powodują procentowo najwięcej awarii sieci światłowodowych.
Do zapobiegania awariom i przerwom w transmisji wystarcza inspekcja i czyszczenie złącz pozwalające na znaczne oszczędności związane z serwisem i utrzymaniem sieci światłowodowej.

W czystych pomieszczeniach, gdzie nie występuje znaczące zapylenie i kurz, możemy stosować chusteczki bezpyłowe i alkohol izopropylowy. Izopropanol pozwala rozpuścić tłuszcz i usunąć ewentualne uporczywe zabrudzenia. Jego niewątpliwą zaletą jest niepozostawianie osadu, w przeciwieństwie do niektórych alkoholi technicznych. Nadmiar alkoholu, rozpuszczony tłuszcz, i wszelkie zabrudzenia usuwane są przez potarcie czołem ferruli o chusteczkę bezpyłową. Chusteczka powinna być czysta i ułożona na równym miękkim podłożu. Nie należy pocierać ferrulą dwukrotnie w tym samym miejscu. Jeżeli stwierdzimy, iż skuteczność czyszczenia się pogorszyła, należy zmienić chusteczkę. Wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na chusteczce mogą przyczynić się do zniszczenia czoła ferruli. Zanieczyszczenia na chusteczkę mogą opaść z powietrza, dlatego bardzo ważne jest aby w zależności od stopnia czystości pomieszczenia odpowiednio często zmieniać chusteczkę.
Specyfikacja
Gwarancja:
Produkty powiązane
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-2-W
Bestseller
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Simplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-2-SM-DX-2-W
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-LCU-3-SM-DX-2-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-2-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCA-0.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCU-2-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-10-SM-DX3-1-Y
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE
CONNLINK-SC/APC-SC/APC-15M-SM-SX-G657B3-PURPLE
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A1 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-1-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC 12m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCU-LCU-12-SM-DX3-1-Y
FIBRAIN VC-D30 Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Simplex włókno G657A 3,0mm LSOH
FIBRAIN-SC/APC-SC/APC-2M-SM-SX-G657A
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-3-SM-DX3-1-Y
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-20M-SM-SX-G657B3
OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
OPTO-SC/UPC-LC/UPC-15M-SM-DX-G652D
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-15M-SM-SX-G657B3-WHITE
OPTO Patchcord LC/UPC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D
OPTO-LC/UPC-LC/UPC-2M-SM-DX-G652D
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FIBRAIN-SC/APC-SC/UPC-2M-SM-DX-G652D-GOLD
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-15-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-LC/APC 100m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm
FPA-G-SCA-LCA-100-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white
FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white
FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 30m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 10m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-10-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 1,5m Single Mode Duplex, włókno G652D
FPA-S-E2A-E2A-1.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 30m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 35m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-35-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1m Single Mode Simplex włókno G.657A2 2,0mm LSOH
FPA-S-SCU-LCA-1-SM-SX-3-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1,5m Single Mode Simplex włókno G.657A2 2,0mm LSOH
FPA-S-SCU-LCA-1.5-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 1m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-1-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 2m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-2-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 3m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-3-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 15m Single Mode Simplex włókno G.652D
FPA-S-SCA-LCU-15-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 5m Single Mode Duplex
FPA-E2A-E2A-5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Simplex włókno G657.A2 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-SX3-3-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Simplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-1-SM-SX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-10-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX-1-Y
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.