Ceny
Cena detaliczna netto
128,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
157,44 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
TENDA-AC10
Kod kreskowy
0000001446
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
Tenda
Stan produktu
Opis

Tenda AC10

AC10 to inteligentny, dwupasmowy router WiFi z silnym sygnałem i stabilną wydajnością. Wspiera standard piątej generacji Wi-Fi 802.11ac, a dwupasmowa prędkość sięga 1167 Mbps. Procesor 1000 MHz firmy zapewnia szybkość i stabilność.
AC10 ma 2 razy mocniejsze nadawanie sygnału przez ścianę niż zwykłe routery dzięki niezależnym wzmacniaczom mocy,

inteligentnej technologii Beamforming+ i czterem antenom 5dBi HG. Możesz cieszyć się grą bez opóźnień i nieprzerwanym streamingiem video w dowolnym miejscu i czasie.
Ponadto AC10 obsługuje inteligentną technologię oszczędzania energii, zdalne zarządzanie aplikacjami, a także zapewnia niski pobór energii, tworząc inteligentne i ekologiczne otoczenie dla całej rodziny.

Gigabitowa wydajność

Wszystkie 4 porty routera pozwalają na gigabitową transmisję danych, zarówno w połączeniu z Internetem, jak i w sieci lokalnej. Zapewnia to płynną pracę z wymagającymi aplikacjami sieciowymi, szybkie przesyłanie plików, najwyższą jakość transmisji video i rozgrywkę w grach online bez najmniejszych opóźnień.


Silny, dwuzakresowy sygnał WiFi 

Standard 802.11ac Wave 2.0 oferuje współbieżną prędkość transmisji danych w dwóch pasmach do 1167 Mb/s. Technologia bezprzewodowej poprawy sygnału rozszerza zasięg Wi-Fi, a technologia Beamforming+ sprawia, że sygnał Wi-Fi przenika przez ściany.


Technologia MU-MIMO

Dzięki technologii MU-MIMO, Router Tenda AC10 może komunikować się z wieloma urządzeniami naraz, skracając czas oczekiwania na transmisję. To istotna zmiana w porównaniu do poprzednich standardów bezprzewodowych, gdzie w danej chwili router mógł prowadzić transmisję tylko z jednym urządzeniem. 


Cztery anteny zapewniające mocniejszy sygnał i szerszy zasięg WiFi

AC10 posiada cztery anteny dookólne 5 dBi. Dzięki specjalnej konstrukcji, AC10 równoważy pole sygnału i wzmocnienie, zapewniając mocniejsze sygnały Wi-Fi.


Błyskawiczna konfiguracja

Co jeśli zapomnisz nazwy użytkownika PPPoE lub hasła, bądź nie będziesz mógł się zalogować do interfejsu internetowego routera w celu konfiguracji? AC10 może wyeliminować ten problem, przenosząc nazwę użytkownika PPPoE i hasło z oryginalnego routera.


Aplikacja Tenda WiFi konfiguruje i zarządza

Aplikacja Tenda WiFi (iOS, Android) umożliwia zarządzanie ustawieniami routera i konfigurację naszej sieci lokalnej z poziomu telefonu komórkowego, z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala też na zmianę ustawień sieciowych dla poszczególnych użytkowników korzystających z sieci, np. włączenie kontroli rodzicielskiej, ograniczającej dostęp do wybranych stron internetowych.


 Specyfikacja:
Rodzaj urządzeniarouter bezprzewodowy
Obsługa WiFitak
Częstotliwość pracy2.4/5 Ghz DualBand
Standard bezprzewodowy1,2 (Gbps) - 802.11ac
Antenyantena zewnętrzna
Liczba portów USB0
Liczba portów LAN3
Porty LAN10/100/1000
Porty lan (typ)RJ45
Liczba portów WAN1
Porty wan (typ)RJ45
Porty pozostałe (typ) brak
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej1200 Mbps
Maksymalna prędkość dla 2,4 GHz300 Mbps
Maksymalna prędkość dla 5 GHz867 Mbps
QoSBrak danych
Zapora ogniowatak
Protokoły routinguIEEE 802.11ac/a/n 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Możliwości Router WiFi, punkt dostępowy, WISP, repeater
Zarządzanie przeglądarka WWW
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Informacje dodatkowe WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2, przycisk WPS do szybkiego szyfrowania
Wymiary 390 x 198 x 70 mm

Specyfikacja
Częstotliwość pracy:
Gwarancja:
Ilość portów LAN:
Ilość portów WAN:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.