SYNAPTIC Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m na kablu S-NOTKtsdD 1TB

Ceny
Cena detaliczna netto
100,52 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
123,64 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
SYN-S-NOTKtsdD-1F-SCA-SCA-120M
Kod kreskowy
5904858988891
Waga
1.14kg
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
SYNAPTIC
Stan produktu
Opis

Patchcord SC/APC DROP to jednomodowy patchcord o średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC, służący do łączenia sprzętu optycznego w sieciach. Jest on szeroko stosowany do połączeń urządzeń takich jak przełączniki czy konwertery, a także w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Główne cechy patchcordu to:

  • Wzmacniany włóknami aramidowymi, co zapewnia niezbędną wytrzymałość w instalacjach napowietrznych.

  • Lekka konstrukcja o średnicy 3 mm, co ułatwia instalację i obsługę.

  • Duża giętkość, umożliwiająca łatwe dopasowanie do różnych warunków instalacyjnych.

  • Płaszcz wykonany z poliuretanu (PU), który zapewnia ochronę włókna i dodatkową wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

  • Powłoka zewnętrzna odporna na promieniowanie UV, co przedłuża trwałość patchcordu w warunkach zewnętrznych.

  • Całkowicie dielektryczny, eliminujący ryzyko wystąpienia przepięć elektrycznych.

  • Wykorzystuje włókno G.657A2, zapewniające wysoką jakość transmisji danych.

Dodatkowe parametry to:

  • Minimalny promień gięcia wynoszący 7,5 mm, co zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo podczas instalacji.

  • Odporność na zgniatanie o wartości 100 N/10 cm, co gwarantuje ochronę włókna przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  • Kabel jest odpowiednikiem Optix S-QOTKSdD 1J

Specyfikacja
Długość:
Średnica kabla:
Typ połączenia:
Typ światłowodu:
Złącze:
Złącze B:
Produkty powiązane
Promocja
Uchwyt kominowy do masztu opaska 5m z zębatką

UCHWYT-KOMINOWY-5M-ZĘBATKA
Uchwyt murowy 4 otwory 20cm
UCHWYT-MUROWY-20CM-L200
Uchwyt balkonowy uniwersalny 40cm
UCHWYT-BALKONOWY-UNIWERSALNY-40CM
Uchwyt murowy wzmocniony 80cm
UCHWYT-MUROWY-BOCZNY-WZMOCNIONY-80CM
Uchwyt murowy wzmocniony 100cm
UCHWYT-MUROWY-BOCZNY-WZMOCNIONY-100CM
FIBERM Hak nakrętkowy fi 12mm M14
FIBERM-HAK-M14
Uchwyt murowy wzmocniony 30cm x 100cm
UCHWYT-MUROWY-30x100CM
Uchwyt murowy Z 2 otwory
UCHWYT-MUROWY-Z
Uchwyt dwukablowy
UCHWYT-DWUKABLOWY
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.