Ceny
Cena detaliczna netto
285,49 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
351,15 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
LANBERG-RSGE-24
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

DLA NIEGO TRANSFER TO NIE PROBLEM:
PROSTY I FUNKCJONALNY NIEZARZĄDZALNY SWITCH LANBERG


Przełącznik jest nieodzownym urządzeniem aktywnym w każdej strukturze sieciowej, wykorzystującej transmisję poprzez okablowanie strukturalne. RSGE-24 jest dedykowany do wszelkich instalacji: domowych, firmowych, niskoprądowych, monitoringowych, IP, VoIP, sieci telewizji kablowych.


Jego odpowiednia obudowa oraz dołączone uchwyty pozwalają na montaż w szafach serwerowych, udostępnione funkcje umożliwiają na wszechstronne wykorzystanie w dowolnych konfiguracjach, użyta magistrala jak i mikroukład zapewniają szybkość w standardzie Gigabit Ethernet.


Wszystko to czyni go dedykowanym do stosowania w wymagających i rozległych sieciach.

Standardowe switche zgodnie ze standardem zapewniają możliwość pracy urządzeń w odległości do 100 m na jednym odcinku kabla. Jednakże czasem okazuje się, że ze względu na rozległą sieć szkieletową oraz złożone środowisko, podczas opracowywania okablowania i sieci wymagane jest niestandardowe rozwiązanie, które wykracza poza standard. W przypadku rozwiązań monitoringowych jest to dość często występujący problem, najczęściej wynikający ze zbyt dużej odległości między urządzeniem dystrybucyjnym a urządzeniem końcowym.


Przełączniki Lanberg posiadają funkcję umożliwiającą transmisję danych (max. 10 Mb/s) do 250 m na jednym odcinku kabla. Wystarczy przełączyć przycisk na pozycję „Extend 250 m” na obudowie, aby zapewnić działanie na dłuższym odcinku.


Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o systemach monitoringu oraz IP jak i kontroli dostępu, szczególnie jeśli urządzenia końcowe znajdują się na zewnątrz bez możliwości instalacji dodatkowych punktów dystrybucyjnych sieci.

VLAN jest to funkcja z szerokim wachlarzem możliwości, od wydzielenia lub łączenia kilku logicznych sieci w ramach innej, większej sieci fizycznej po separację portów między sobą. Funkcja ta jest głównie stosowana w konfigurowalnych przełącznikach, jednak jest rzadko spotykana w budżetowych, a tym bardziej w niezarządzalnych rozwiązaniach.


Przełączniki Lanberg posiadają funkcję umożliwiającą odseparowanie wszystkich standardowych portów między sobą (1 ~ 22), jednocześnie umożliwiając transmisję każdemu z nich tylko z portami typu Uplink (23 ~ 24). Wystarczy przełączyć przycisk na pozycję „VLAN” na obudowie, aby zapewnić separację portów.


Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o zapewnieniu skutecznej ochrony urządzeń w systemach monitoringu, alarmu oraz kontroli dostępu. Szczególnie tam, gdzie bezpieczeństwo zawsze stoi na 1 miejscu

Serię przełączników RS charakteryzuje nie tylko jakość wykonania, prostota użycia, funkcjonalność urządzenia, ale również komplementarność w zakresie montażu i dostarczanych akcesoriów tam, gdzie to możliwe.


Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSGE-24 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19” oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii rs.

Długość 282 mm
Szerokość 178 mm
Wysokość 44 mm
Moc 13.47 W
Zalecana temperatura otoczenia -20 - 70 °C
Zalecana wilgotność otoczenia 5 - 95 %
Oprogramowanie Nie
Materiał Metal
Sygnalizacja pracy Dioda LED
Typ obudowy Rack
Rozmiar 19"
Standardy przewodowe IEEE 802.3x (Flow-Control), IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3ab 1000Base-T, Gigabit Ethernet
Przepustowość 48 Gbps
Bufor 4.1 Mbit
Zarządzanie Niezarządzalny
Chłodzenie Pasywne, Otwory wentylacyjne
Wysokość teleinformatyczna 1 U
Waga 1.4 kg
Wymagana liczba śrub 4
Przeznaczenie Szafy rack, Przemysłowe
Klasa szczelności IP20
Tablica adresów MAC 8K
Maksymalna prędkość łącza sieciowego 1 Gbps
Rodzaj łącza sieciowego Ethernet
Liczba portów Ethernet 24
Specyfikacja portów 24x 100BASE-TX, 24x 1000BASE-T
Zużycie energii 13.47 W
Wymogi zasilania 100~240V AC
Obsługa PoE Nie
Specyfikacja
Architektura sieci:
grupa-produktow:
Ilość portów RJ-45:
p:
Producent:
PROMOCJE:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.