Ceny
Cena detaliczna netto
127,46 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
156,78 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
LANBERG-RO-120GE
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

LANBERG RO-120GE Router

Dzięki wykorzystaniu popularnej technologii AC1200 oraz rozwiązań, zwiększających zasięg i stabilność sieci oraz ułatwiających konfigurację i zarządzanie router Lanberg RO-120GE, gwarantuje niezwykle szybki i stabilny Internet. Jest to idealna propozycja nie tylko dla dostawców internetowych (ISP), ale dla każdego użytkownika domowego i instytucjonalnego poszukującego wysokiej klasy rozwiązań z zakresu sieci Wi-Fi.


SZYBKIE WI-FI AC1200

Zastosowanie standardu 802.11.ac pozwala na uzyskanie prędkości dwupasmowego transferu nawet do 1200 Mbps, która pozwala na niezakłócone strumieniowe oglądanie filmów w jakości 1080p lub swobodną rozgrywkę online w najbardziej wymagające tytuły gier.

Teraz wysoka przepustowość to żaden problem. Standard AC gwarantuję uzyskanie nawet do 3 razy większych prędkości transferu niż standard N.

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE SZEROKOŚCI PASMA

Funkcja ta, to inteligentne rozwiązanie zwiększające precyzję transmisji. Gdy w pobliżu routera istnieje wiele innych sieci Wi-Fi, mogą się one wzajemnie zakłócać. Router Lanberg sam wykrywa taką sytuację i automatycznie zmienia częstotliwość z 40 MHz na 20 MHz, zapewniając najwyższą jakość usług.
 


DWUPASMOWA TRANSMISJA

Router uzyskuje prędkość nawet do 1200 Mbps dzięki zastosowaniu dwóch pasm oraz gigabitowych portów Ethernet. Router działa równocześnie na dwóch pasmach częstotliwości. Na pasmie 5 GHZ uzyskuje się przepustowość do 867 Mbps, a na standardowym pasmie 2.4 GHz do 300 Mbps.

Takie rozwiązanie daje pewność, że nawet podłączenie wielu wymagających urządzeń nie spowoduje znaczącego spadku wartości transferu jakiego wymagają.


SPRZĘTOWY NAT

W porównaniu do rozwiązań programowych Sprzętowy Nat sprawia, że przepustowość routera jest zauważalnie zwiększona. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz czas, szczególnie przy pobieraniu dużych plików.

 


ŁATWIEJSZA I BEZPIECZNA KONFIGURACJA Z WPS 2.0

Dzięki przyciskowi WPS użytkownik zyskuje możliwość szybkiego połączenia urządzenia z routerem, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa sieci. Teraz nie trzeba już konfigurować każdego urządzenia i wpisywać skomplikowanych haseł, aby połączyć je z routerem. Wystarczą dwa kliknięcia, krótki pin i gotowe!


ELASTYCZNOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ W JEDNYM = 5 TRYBÓW DZIAŁANIA

Urządzenie Lanberg ma możliwość działania w aż 5 trybach. W zależności od zapotrzebowania może być klasycznym routerem Wi-Fi, Punktem dostępu (AP), Repeaterem zwiększającym zasięg sygnału. Może działać również w trybie Klient oraz w WISP odbierając Internet od dostawcy drogą radiową, zamiast klasycznie przez złącze Ethernet.
 


STABILNA SIEĆ DZIĘKI BEAMFORMING

Technologia Beamformingu pozwala na ukierunkowaną transmisję Wi-Fi, które tworzy wiązki danych nakierowane ściśle na urządzenia je odbierające.


 Specyfikacja:

Ilość portów
LAN - 1GB X4
WAN - 1GB
Standardy bezprzewodowe
Agregacja ramek
Formowanie wiązki (beamforming)
IAPP
IEEE 802.11e
IEEE 802.11w
Izolacja klientów w sieci Wi-Fi
Krótki interwał ochronny (Guard Interval)
LDPC
STBC
Prędkość transmisji 2.4Ghz300 Mbps
Sygnalizacja pracy
Dioda LED
Prędkość transmisji 5Ghz867 Mbps
Chipset
RTL8197FS
RTL8367
RTL8812BRH
Tryby pracy
AP
Client
Repeater
Router
Standardy przewodowe
IEEE 802.1d (Classic STP)
IEEE 802.1p
IEEE 802.1q (Tag-based VLAN)
IEEE 802.1x (Port-Based/MAC-Based Authentication)
IEEE 802.3ab 1000Base-T
IEEE 802.3i 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x (Flow-Control)
IGMP Snooping V1/V2/V3
Rodzaj anten
Zewnętrzne - stałe
Ilość anten
2
Materiał
Plastik
Moc anteny5 dBi
Typ zasilacza
12V/1A
Temperatura pracy0 - 40 °C
Złącza
RJ45
Zasilanie
DC
Kolor
Biały
Waga0.38 g
Szerokość107 mm
Wysokość30 mm
Długość140 mm

Specyfikacja
Częstotliwość pracy:
grupa-produktow:
Ilość portów LAN:
Ilość portów WAN:
p:
Producent:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.