Ceny
Cena detaliczna netto
3 599,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
4 426,77 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-MA5608T-1xUPLINK-10GE-AC
Kod kreskowy
0000001089
Waga
6.4kg
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
Huawei
Stan produktu
Specyfikacja
Gwarancja:
Produkty powiązane
Bestseller
ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE

ZTE-F601
Huawei HG8546M GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi
HUAWEI-HG8546M
ZTE ZXHN F623 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi
ZTE-F623
HALNY HL-4GMV GPON ONT 4-PORTY LAN 10/100/1000, B+ SC/APC WiFi AC
HL-4GMV
HALNY HL-GSFP GPON ONT SFP GPON STICK, B+ SC/APC
HL-GSFP
FiberHome HG6143D GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
FIBERHOME-HG6143D
ZTE ZXHN F670L CE GPON ONT 4xGE, 1xPOTS, 1xUSB, WiFi AC
ZTE-F670L
ZTE ZXHN F680 v6.0 CE GPON ONT 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, 6x Antena, WiFi AC
ZTE-F680v6.0
Huawei EG8010H GPON ONT 1xGE
HUAWEI-EG8010H
Huawei EG8141A5 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS złącze SC/APC
HUAWEI-EG8141A5-SC/APC
Huawei HG8010H GPON ONT 1xGE
HUAWEI-HG8010H
ZTE ZXHN F601 GPON ONT 1xGE SC/APC
ZTE-F601-CE
Huawei HG8012H GPON ONT 1xGE, 1xCATV
HUAWEI-HG8012H
ZTE ZXHN F680 CE GPON ONT 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, WiFi AC
ZTE-F680
Huawei HG8240H GPON ONT 4xGE, 2x POTS - software router
HUAWEI-HG8240H
Huawei HG8245Q2 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi AC Dual Band
HUAWEI-HG8245Q2
HALNY HL-1GE GPON ONT 1-PORT LAN 10/100/1000, B+ SC/APC funkcja Routera
HL-1GE
Huawei HS8145V5 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
HUAWEI-HS8145V5
ZTE ZXHN F660 v8.0 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi
ZTE-F660v8.0
Bestseller
ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE

ZTE-F601-REF
Huawei HG8010H GPON ONT 1xGE złącze SC/APC
HUAWEI-HG8010H-SC/APC-REF
Huawei EG8145X6 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 6 AX3000 - złącze SC/UPC
HUAWEI-EG8145X6
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1xGE, 1x POTS złącze SC/APC
HUAWEI-HG8110H
Huawei HG8245H GPON ONT 4x GE, 2x POTS złącze SC/APC
HUAWEI-HG8245H-SC/APC
Bestseller
Huawei EG8145X6 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 6 AX3000 SC/APC

HUAWEI-EG8145X6-SC/APC
Huawei EG8145V5 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
HUAWEI-EG8145V5-SC/APC
Bestseller
ZTE ZXHN F6640 CE GPON ONT 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, WiFi 6

ZTE-F6640
ZTE ZXHN F6600P CE GPON ONT 4xGE, 1xPOTS, 1xUSB, 4xAntena WiFi 6
ZTE-F6600P-CE-NEW
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.