Ceny
Cena detaliczna netto
164,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
201,72 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-8145V-EPON
Kod kreskowy
0000001196
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Opis

 Huawei HS8145V

Huawei EchoLife HS8145V to terminal ONT wykorzystywany w sieciach FTTH GPON. Wyposażony jest w 4 gigabitowe porty LAN, 1 port POTS (telefoniczny) oraz USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi wspierającemu standard 802.11ac i technologii MIMO 2x2, zapewnia transfery do 300 Mb/s dla pasma 2,4GHz i 867Mb/s dla pasma 5GHz. Urządzenia pracuje w obu pasmach.

Huawei HS8145V posiada obudowę umożliwiającą montaż naścienny (zestaw nie zawiera kołków). Anteny można ustawić pod dowolnym kątem, w celu uzyskania jak najlepszego pokrycia zasięgiem. Urządzenie dostarcza usługi typu triple play i zapewnia wysoką przepustowość zarówno transmisji przewodowej jak i bezprzewodowej. 


 Cechy produktu

  • 4x gigabitowe porty LAN RJ-45 10/100/1000 mb/s
  • 1x port telefoniczny POTS (RJ11)
  • 1x port USB
  • transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie
  • obsługa standardu IEEE 802.11ac
  • 2x antena 2dbi
  • zasilanie 12V
  • złącze światłowodowe GPON SC/UPC
  • klasa urządzenia B+

                 Specyfikacja:

                PON

                Port SC/UPC

                Klasa B+

                Ethernet

                4 gigabitowe porty Ethernet

                10/100/1000 Mb/s

                POTS

                1 port RJ11

                SIP

                H.248

                USB1 port USB 2.0
                Standardy transmisji bezprzewodowej

                2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

                5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

                Anteny2 zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi
                Sposób konfiguracjiNMS, Web lub TR-069
                Zasilanie

                11 - 14 V DC 

                1.5 A 

                (zasilacz dołączony w zestawie)

                Dopuszczalna temperatura pracyOd 0 do 40 st. C
                Dopuszczalna wilgotność powietrza5%-95% niekondensująca 
                Specyfikacja
                Producent:
                Produkty powiązane
                Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.