Ceny
Cena detaliczna netto
145,20 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
178,60 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8545M
Kod kreskowy
0000001197
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Opis

 Huawei HG8545M

HG8546M to terminal EPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port EPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Uwaga! Urządzenie posiada port EPON SC/UPC (niebieski)!


 Cechy produktu

  • terminal EPON ONT;
  • port EPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

 Specyfikacja:

PONPort SC/UPC EPON
Ethernet1x Gigabit - 10/100/1000Mb/s
3x Fast Ethernet 10/100Mb/s
POTS1 port Rj11, SIP, H.248
USB1 port USB 2.0
WAN2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
Anteny2 x zewnętrzne o zysku 2 dBi
Wymiary250 * 185 * 38 mm
Waga400g
Dopuszczalna temperatura pracyOd 0 do 40°C
Zasilanie systemu12V DC, 1 A
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.