Ceny
Cena detaliczna netto
81,51 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
100,26 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8310M
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 Huawei EchoLife HG8310M

To terminal przeznaczony do użycia w sieciach FTTH. Wyposażony został w port GPON SC/UPC oraz gigabitowy port Ethernet. Urządzenie wyróżnia się bardzo małymi rozmiarami, jego ustawienie u klienta nie sprawia żadnych problemów. Terminal oferuje wysoką wydajność przełączania i bardzo dużą przepustowość, spełniającą nawet największe wymagania. Zasilany jest zasilaczem 12V 0.5A.


 Cechy produktu

  • 1 port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • wymiary: 9x8,2x2,5 cm;
  • zasilacz 12V 0.5A plus adapter EU

Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów GE:
Producent:
Standard PON:
WiFi:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.