Ceny
Cena detaliczna netto
190,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
233,70 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8247H5
Kod kreskowy
0000001130
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Opis

 Huawei HG8247H5

Huawei HG8247H5 FTTH to terminal optyczny z 4GE  Oprogramowanie CATV SIP opracowane przez Huawei

Huawei HG8247H5 FTTH zapewnia cztery porty GE, jeden port POTS, jeden port CATV, jeden port USB, i obsługuje Wi-Fi 2.4G. ONT oferuje wysokowydajne możliwości przekazywania, aby zapewnić doskonałe wrażenia z VoIP, Internet, i usługi wideo HD. Te cechy sprawiają, że EG8247H5 jest idealnym rozwiązaniem dla dostępu szerokopasmowego.


 Cechy produktu

  • Obsługuje konfigurację profilu globalnego i wydawanie pliku konfiguracyjnego XML na NMS. Dostarczanie usług ONT w partiach i dostosowywanie sieci, wystarczy kilka zmian.
  • Obsługuje zdefiniowane przez użytkownika zasady aktualizacji skonfigurowane przez NMS. Urządzenie jest automatycznie aktualizowane po włączeniu i nie jest wymagana ręczna obsługa.
  • Obsługuje zdalne zarządzanie wydajnością HG8247 przez NMS. Zbierając. dane dotyczące wydajności, wyjątek wydajności sieci może być monitorowany w czasie rzeczywistym.
  • Obsługuje zdalne lokalizowanie usterek HG8247 przez NMS. Poprzez raportowanie alarmów i zdalną diagnostykę pętli zwrotnej, usterkę można zlokalizować zdalnie remote, co zmniejsza koszty utrzymania.
Specyfikacja
Ilość portów FE:
Ilość portów GE:
Ilość portów RF:
Ilość portów USB:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.