Ceny
Cena detaliczna netto
98,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
120,54 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8240H
Kod kreskowy
0000001617
Waga
0.49kg
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
Huawei
Stan produktu
Opis

 Huawei HG8240H

Urządzenie refabrykowane - z pełną 12 miesięczną gwarancją, każda sztuka sprawdzona pod względem sprawności oraz stanu fizycznego, pochodzi z Europejskiej dystrybucji (złącze SC/APC).

HG8240H to terminal kliencki ONT GPON/EPON firmy Huawei. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Posiada moduł optyczny klasy B+ (SC/APC), obsługuje protokoły dźwiękowe SIP (Session Initiation Protocol) oraz H.248. Umożliwia trasowanie multicast, wykorzystuje IGMP Snooping v2 / v3, jest zabezpieczony przeciwko atakom DoS, w celu zwiększenia bezpieczeństwa pozwala na filtrowanie adresów MAC.

Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego i hasła. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może odbywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej. Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala nie zajmuje dużo czasu, wystarczy jedno kliknięcie w NMS - systemie zarządzania Huaweia. 


 Cechy produktu

  • port GPON/EPON klasy B+ (SC/APC);
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (POTS);
  • protokoły dźwiękowe SIP i H.248;
  • trasowanie multicast;
  • możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI / interfejs graficzny);
  • IPv4/IPv6 dual stack.
Specyfikacja
Gwarancja:
Ilość portów GE:
Ilość portów POTS:
Stan produktu:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:
Produkty powiązane
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-2-W
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Simplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-2-SM-DX-2-W
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-LCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCA-0.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCU-2-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-10-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCA-1-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FPA-G-SCA-SCA-2-SM-DX3-1-Y
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE
CONNLINK-SC/APC-SC/APC-15M-SM-SX-G657B3-PURPLE
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A1 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-1-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Simplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-1-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC 12m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCU-LCU-12-SM-DX3-1-Y
FIBRAIN VC-D30 Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Simplex włókno G657A 3,0mm LSOH
FIBRAIN-SC/APC-SC/APC-2M-SM-SX-G657A
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-3-SM-DX3-1-Y
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-20M-SM-SX-G657B3
OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
OPTO-SC/UPC-LC/UPC-15M-SM-DX-G652D
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-15M-SM-SX-G657B3-WHITE
OPTO Patchcord LC/UPC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D
OPTO-LC/UPC-LC/UPC-2M-SM-DX-G652D
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord CAT5E FTP 3M Szary
FPS-5E-FU-3M-S
FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm
FIBRAIN-SC/APC-SC/UPC-2M-SM-DX-G652D-GOLD
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-LCU-LCU-15-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-DX3-2-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD patchcord SC/APC-LC/APC 100m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm
FPA-G-SCA-LCA-100-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX-4-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white

FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX-4-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white

FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 30m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX-4-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 2,0mm PVC white

FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX-4-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 10m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
FPA-S-SCU-SCU-10-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 1,5m Single Mode Duplex, włókno G652D
FPA-S-E2A-E2A-1.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX3-4-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 20m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 30m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX3-4-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 35m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PVC

FPA-S-SCA-SCA-35-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1m Single Mode Simplex włókno G.657A2 2,0mm LSOH
FPA-S-SCU-LCA-1-SM-SX-3-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1,5m Single Mode Simplex włókno G.657A2 2,0mm LSOH
FPA-S-SCU-LCA-1.5-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 1m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-1-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 2m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-2-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 3m Single Mode Simplex włókno G.652D 2,0mm PVC
FPA-S-LCA-LCU-3-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 15m Single Mode Simplex włókno G.652D
FPA-S-SCA-LCU-15-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 5m Single Mode Duplex
FPA-E2A-E2A-5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Simplex włókno G657.A2 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-SX3-3-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Simplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-1-SM-SX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex włókno G652D 3,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 10m Single Mode Duplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-LCA-10-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex włókno G652D 2,0mm PVC
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX-1-Y
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.