Ceny
Cena detaliczna netto
99,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
121,77 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-HG8010H-EPON
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 Huawei HG8010H

EchoLife HG8010H to terminal ONT EPON przeznaczony do użytku wewnątrz budynków, w sieciach typu FTTH, Posiada gigabitowy port Ethernet pozwalający klientom w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez sieć światłowodową. Umożliwia komfortowe przeglądanie zasobów internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. Urządzenie ma bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakości, doskonale sprawdzi się w sieciach FTTH jako terminal abonencki.


 Cechy produktu

  • port GPON / EPON class B+;
  • gigabitowy port Ethernet;
  • plug and play - nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja;
  • zdalne zarządzanie z poziomu OLT;
  • energooszczędność;
  • niewielkie rozmiary.

 Specyfikacja:

Interfejs sieciowyGPON / EPON (SC/UPC)
Interfejs użytkownikaGigabitowy port Ethernet
Diody LEDPOWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy3 W
Maksymalny pobór mocy3,5 W
Wymiary82x90x27 mm
Waga500 g
Dopuszczalna temperatura pracyOd 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza5%-95% RH niekondensująca
Port GPON

Class B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream

Wavelength blocking filter (WBF)

Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Port Ethernet

Tagi VLAN oparte o port

Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN

QinQ VLAN

MAC address learning

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2

 

Funkcja QoS

Limit przepustowości na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WW

Limit pakietów broadcast

Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p

Multicast

IGMP v2 / v3 snooping

MLD v1 / v2 snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie

Limit pakietów protokołu IGMP / MLD

Zarządzanie

Wiadomości OMCI

Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection

PPPoE / DHCP imulation testing

OMCI / Web UI

Backup i rollback oprogramowania

802.1ag Ethernet OAM

Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego

Sprawdzanie pętli loopback

ZabezpieczeniaFiltrowanie adresów MAC
Oszczędność energii

Energooszczędne diody

Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty

COCV4

Specyfikacja
grupa-produktow:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.