Ceny
Cena detaliczna netto
3 243,84 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
3 989,92 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-GPBH
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 Huawei GPBH

GPON Huawei GPBH oraz 8 wkładek SFP klasy C+. Płyta może być wykorzystywana w terminalach OLT MA5608T, MA5683T i MA5680T. Maksymalny split na port wynosi 1:128 (zgodnie z technologią GPON), a więc karta umożliwia podłączenie łącznie do 1024 abonentów. Dołączone wkładki SFP klasy C+ mają złącza typu SC/UPC i cechują się mocą optyczną 3 - 7 dBm. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 20 km, wykorzystywane długości fali to 1310 nm i 1490 nm.


 Cechy produktu:
  • płyta GPON wyposażona w 8 portów;
  • 8 wkładek SFP klasy C+ w zestawie;
  • split 1:128;
  • kompatybilność z OLT MA5608T, MA5683T oraz MA5680T;
  • zasięg do 20 km;
  • moc optyczna 3 - 7 dBm;
  • czułość odbioru: -32 dBm


          Specyfikacja
          grupa-produktow:
          p:
          Producent:
          Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.