Ceny
Cena detaliczna netto
315,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
387,45 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-EG8145X6-SC/APC
Kod kreskowy
0000007412
Waga
0.2kg
Jednostka podstawowa
szt.
Stan produktu
Opis

Huawei EG8145X6 to terminal GPON z obsługą Wi-Fi 6! Urządzenie może bezprzewodowo pracować w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, wspiera standardy IEEE 802.11 b/g/n/ax (2,4 GHz) i IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5 GHz). Dzięki nowoczesnemu protokołowi AX może uzyskać teoretyczną przepustowość na poziomie 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Z transmisję odpowiadają 2 zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi. Terminal wspiera Beamforming, MU-MIMO oraz nowy standard szyfrowania - WPA3.

Oferowany produkt jest wyposażony w 1 port SC/UPC służący do transmisji GPON, 4 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 1 port telefoniczny RJ-11 (POTS) oraz 2 porty USB 2.0. Port USB można wykorzystać między innymi do serwera SAMBA lub FTP. Port GPON wyposażony jest w laser klasy B+, czułość odbioru wynosi -27 ~ -29 dB.

Specyfikacja
Architektura sieci:
Ilość portów GE:
Ilość portów POTS:
Ilość portów USB:
Pasmo WiFi:
Zasilanie:
Złącze:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.