Ceny
Cena detaliczna netto
112,28 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
138,10 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HUAWEI-EG8141A5-SC/APC
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Huawei EG8141A5

Huawei EG8141A5 to urządzenie klienckie (terminal ONT) przeznaczone do wykorzystania w sieci GPON. Posiada złącze optyczne typu SC/UPC, a do tego 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej WIFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Wykorzystuje 2x2 MIMO, dzięki czemu maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s.

Oferowany produkt doskonale nadaje się do dostarczania usług typu triple play - z internetem, telewizją i telefonem. Wspiera IGMP oraz MLD Snooping, L2/L3 forwarding i inne przydatne funkcje. Dwie zewnętrzne anteny dookólne zapewniają dobry zasięg transmisji bezprzewodowej. Dodatkowym atutem jest niewielki pobór mocy - zaledwie 7,15 W maksymalnie i 3,1 W statycznie.


 Najważniejsze cechy:

  • terminal kliencki (ONT / ONU);
  • standard GPON / EPON, złącze SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maks. teoretyczna przepustowość WiFi - 300 Mb/s.




                       
     


Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów FE:
Ilość portów GE:
Ilość portów POTS:
Pasmo WiFi:
Producent:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.