Ceny
Cena detaliczna netto
145,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
178,35 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
HL-1GE
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 HALNY HL-1GE

Produkty GPON Optical Network Termination są przeznaczone dla operatorów i dostawców usług, którzy szukają korzyści z rozszerzonej pojemności światłowodowej sieci dostępowej. HL-1GE to GPON ONT działający jako GPON Demarcation Device i zaprojektowany do zapewnienia niedrogiego dostępu do sieci FTTH do użytku biznesowego i mieszkaniowego. Konstrukcja HL-1GE gwarantuje interoperacyjność z wieloma dostawcami OLT, jak również z planem testów interoperacyjności BBF.247.

Wszystkie produkty z rodziny GPON są zgodne z aktualnymi standardami ITU-T dla gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON). Rozwiązanie to ma na celu optymalizację wdrożenia i wdrożenia u dostawcy usług. Produkty wykorzystują jedno włókno światłowodowe do podłączania pojedynczych domów i firm do sieci w celu świadczenia usług szerokopasmowych o przepustowości do gigabitów. Elastyczna konstrukcja produktu umożliwia korzystanie z różnych funkcji produktu i dostępnych interfejsów. Wszystkie urządzenia posiadają domyślnie funkcjonalność warstwy 2. Obejmuje ona zaawansowaną obsługę L2 VLAN, L2 QoS i Multicast IGMP, a także funkcje routera i NAT w jednym urządzeniu.

Produkty ONT/ONU są testowane i posiadają sprawdzoną interoperacyjność z większością głównych dostawców GPON OLT. Firma HALNy specjalizuje się w efektywnych kosztowo projektach i ściśle współpracuje z dostawcami usług, aby poprawić swoje możliwości biznesowe dzięki szerokiej gamie standardowych produktów, wspierających wspólne wymagania branży. HALNy oferuje również niestandardowe projekty i usługi, aby spełnić wyjątkowe potrzeby klientów. Interfejs sieciowy jest zgodny z ITU-T G.984.5 i zapewnia prędkość transmisji 2,5 Gb/s w kierunku downstream i 1,25 Gb/s w kierunku upstream. Interfejs sieci LAN zapewnia usługę Gigabit.

Firma HALNy specjalizuje się w efektywnych kosztowo projektach i ściśle współpracuje z dostawcami usług w celu poprawy rentowności ich działalności dzięki szerokiej gamie standardowych produktów, które spełniają typowe wymagania branży. Firma HALNy oferuje również niestandardowe projekty i usługi, aby spełnić wyjątkowe potrzeby klientów.


 Cechy produktu

  • Tryby pracy HL-1GE GPON

    HALNy HL-1GE GPON oferuje jeden gigabitowy port RJ-45 oraz jeden port optyczny SC/APC B+. Producent zadbał o uniwersalność trybów pracy. ONT/ONU firmy HALNy może działać jako typowy Bridge (SFU), jak również jako router (HGU) z funkcją NAT, dzięki temu urządzenie świetnie się sprawdzi w każdym wariancie sieci FTTH.

  • Funkcjonalność

    Urządzenia HALNy HL-1GE korzystają z jednego włókna światłowodowego (Single-Mode) dla usług szerokopasmowych. Interfejs PON jest zgodny z ITU-T G.984.5, dzięki temu ONT zapewnia przepustowość downstream 2.5 Gb/s oraz upstream 1.25 Gb/s. Usługę Gigabit zapewnia interfejs LAN.

Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów GE:
Standard PON:
Złącze:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.