Ceny
Cena detaliczna netto
114,75 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
141,14 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
FIBERM-PSW-48SC-DX-2U
Kod kreskowy
5904858980352
Waga
3.1kg
Jednostka podstawowa
szt.
Nazwa producenta
FIBERM
Stan produktu
Opis

-przeznaczone do montażu w szafach i stojakach z uchwytami Rack 19”,

-panel przedni jest na stałe zintegrowany z korpusem przełącznicy,
-przełącznica  wykonana z blachy o powłoce "Magnelis" o gr. 1mm pomalowana proszkowo w kolorze jasno szarym Ral 7035,
-w czole przełącznicy wykonane otwory pod adaptery S.C. w kilku konfiguracjach pokazanych w tabeli z danymi technicznymi,

-w przełacznicy wykonane liczne przetłoczenia do przypiecia kabli opaskami zaciskowymi,
-przełącznica posiada 4 wejścia kablowych  (w zestawie 2 dławiki PG 13,5),
-przełącznica posiada wysuwaną (zdejmowaną) szufladę blokowaną dwoma śrubami radełkowanymi niegubnymi,

-przełącznica posiada przesuwane boczne uszy do przykręcania na szynach rack 19” co umożliwia płynną regulację w szafię.

Specyfikacja
Grubość blachy:
Gwarancja:
Kolor:
Pojemność:
Pole komutacyjne:
Rodzaj adapterów:
Rodzaj przełącznicy:
Szerokość:
Wysokość:
Produkty powiązane
ipTIME Szafa RACK 19` wisząca 6U głębokość 600mm szara drzwi szklane
IPTIME-SZAFA-RACK-6U-600-SZARA
ipTIME Szafa RACK 19` wisząca 4U głębokość 400mm czarna
IPTIME-SZAFA-RACK-4U-400-CZARNA
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 15U głębokość 450mm szara drzwi szklane
FRA-W-15U-600-450-GY-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 6U głębokość 450mm czarna drzwi szklane
FRA-W-6U-600-450-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 6U głębokość 600mm czarna drzwi szklane
FRA-W-6U-600-600-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 9U głębokość 600mm czarna drzwi szklane
FRA-W-9U-600-600-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 15U głębokość 600mm czarna drzwi szklane
FRA-W-15U-600-600-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 12U głębokość 450mm czarna drzwi szklane
FRA-W-12U-600-450-BK-GL
ipTIME Szafa RACK 19` 15U głębokość 800mm szara drzwi szklane
IPTIME-SZAFA-RACK-15U-800-SZARA
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 9U głębokość 450mm szara drzwi szklane
FRA-W-9U-600-450-GY-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 6U głębokość 450mm szara drzwi szklane
FRA-W-6U-600-450-GY-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 6U głębokość 600mm szara drzwi szklane
FRA-W-6U-600-600-GY-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 12U głębokość 600mm szara drzwi szklane
FRA-W-12U-600-600-GY-GL
STARTLAN Szafa RACK 19` stojąca 22U głębokość 800mm czarna drzwi szklane, 4x wentylator
STARTLAN-SZAFA-RACK-22U-800-CZARNA
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 4U głębokość 350mm szara drzwi szklane
FRA-W-4U-600-350-GY-GL
FIBERM Szafa RACK 19'' stojąca 42U szer/głęb - 600/1000mm czarna drzwi szklane
FRA-S-42U-600-1000-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 4U głębokość 350mm czarna drzwi szklane
FRA-W-4U-600-350-BK-GL
FIBERM Szafa RACK 19` wisząca 4U głębokość 450mm czarna drzwi szklane
FRA-W-4U-600-450-BK-GL
FIBERM Szafka zapasu kabli wysuwana 1U, głębokość 240mm
FIBERM-SZK-W-240
FIBERM Półka do szafy rack 19`` 1U 280mm szara
FSH-1U-280-SZARA
FIBERM Półka do szafy rack 19`` 2U 350mm szara
FSH-2U-350-SZARA
FIBERM Zaślepka / maskownica do szafy 19`` 1U szara
FIBERM-ZASLEPKA-1U-SZARA
FIBERM Półka do szafy rack 19`` 1U 280mm czarna
FSH-1U-280-CZARNA
Śruba montażowa M6 do szafy rack 19'' - komplet 4 śrub
FIBERM-ŚRUBA-M6
Półka do szafy rack 19`` 1U 250mm szara
FSH-1U-250-SZARA
Półka do szafy rack 19`` 1U 300mm czarna
FSH-1U-300-CZARNA
Półka do szafy rack 19`` 1U 300mm szara wzmocniona z podporami
FSH-1U-300-SZARA-WZMOCNIONA
Półka do szafy rack 19`` 1U 250mm czarna
FSH-1U-250-CZARNA
FIBRAIN Organizator / organizer kabli poziomy 19` 1U – z zamykanymi plastikowymi uszami, czarny
ORG-VP-1U-B-V2
FIBERM Panel dystrybucji napięć 3U z szyną DIN szary
FIBERM-PANEL-NAPIEC-DIN-3U-SZARY
FIBERM Panel dystrybucji napięć 3U z szyną DIN czarny
FIBERM-PANEL-NAPIEC-DIN-3U-CZARNY
FIBERM Półka do szafy rack 19` 2U 350mm czarna
FSH-2U-350-CZARNA
FIBERM Patch Panel 10`` modularny nieobsadzony 12 portów 1U czarny
FIBERM-PATCHPANEL-10-NIEOBSZADZONY
FIBERM Postument do wkopania szafy typu SZW
FIBERM-POSTUMENT-SZW
FIBERM Półka do szafy rack 19'' 1U czarna wzmocniona z podporami do 120kg dla szafy 800mm
FSH-1U-800-CZARNA-WZMOCNIONA
Śruba montażowa M6 do szafy rack 19'' - komplet 50 śrub
FIBERM-ŚRUBA-M6-50szt
FIBERM Reduktor rack 1U, 21'' na 19'' (1 komplet)
FIBERM-REDUKTOR-21-19
FIBERM Półka do szafy rack 19'' 1U 600mm czarna wzmocniona z podporami - do 120kg
FSH-1U-600-CZARNA-WZMOCNIONA
FIBERM Zaślepka / maskownica do szafy 19'' 3U czarna
FIBERM-ZASLEPKA-3U-CZARNA
FIBERM Półka do szafy rack 19'' 1U 160mm czarna
FSH-1U-160-CZARNA
Półka do szafy rack 19`` 1U 350mm czarna
FSH-1U-350-CZARNA
Śruba montażowa M6 do szafy rack 19'' - komplet 20 śrub
FIBERM-ŚRUBA-M6-20szt
FIBERM Pigtail LC/UPC 2m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-LCU-2-09E-1-Y
FIBERM GOLD Pigtail SC/APC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube
FPG-G-SCA-1-09E-2-W
FIBERM Pigtail SC/UPC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCU-1-09E-2-W
FIBERM Pigtail SC/UPC 1m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCU-1-09E-1-Y
Bestseller
FIBERM Pigtail SC/APC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube

FPG-S-SCA-1-09E-2-W
OPTO Pigtail E2000/APC 1m Single Mode G652D
OPTO-PIGTAIL-E2000/APC-1M-SM-G652D
FIBERM Pigtail SC/APC 2m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCA-2-09E-1-Y
Bestseller
FIBERM Pigtail SC/APC 2m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube

FPG-S-SCA-2-09E-2-W
FIBERM Pigtail LC/APC 1m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-LCA-1-09E-1-Y
FIBERM GOLD Pigtail SC/APC 2m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-G-SCA-2-09E-1-Y
FIBERM Pigtail LC/APC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube
FPG-S-LCA-1-09E-2-W
FIBERM pigtail SC/APC 1m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCA-1-09E-1-Y
OPTO Pigtail SC/APC 1M Single Mode G652D Semi Strip
OPTO-PIGTAIL-SC/APC-1M-SM-G652D-SEMISTRIP
OPTOMER Pigtail SC/APC 3m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
OPTOMER-PIGTAIL-SC/APC-3M-SM-G652D-ES
FIBERM Pigtail LC/UPC 2m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube
FPG-S-LCU-2-09E-2-W
FIBERM pigtail SC/APC 1,5m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCA-1,5-09E-1-Y
MEDIUM Pigtail LC/APC 2m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
MED-S-LCA-2-09E-1-Y
FIBERM Pigtail SC/UPC 1m Multi Mode OM3 Cyan Easy Strip Loose Tube
FPG-S-SCU-1-09E-7-C
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.