Ceny
Cena detaliczna netto
2 500,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
3 075,00 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
BDCOM-P3310-EPON-OLT
Jednostka podstawowa
szt.
Opis
Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

BDCOM P3310C jest zgodny ze standardem IEEE802.3ah i YD/T 1475-2006, wspiera CTC20/2.1, automatycznie wykrywa końcówki ONU innych producentów. 

BDCOM P3310C OLT wspiera symetryczna transmisję danych uplink/downlink 1.25Gbps zapewniając efektywne wykorzustanie przepustowości. Dzięki temu dostawcy są w stanie świadczyć niezawodną usługę dostępu do sieci swoim klientom. Dzięki współpracy z końcówkami ONU różnych producentów, minimalizowane są koszty modernizacji i rozbudowy istniejącej sieci.


BDCOM P3310C OLT wspiera maksymalnie 4 wkładki PON systems. To rozwiązanie cechują następujące zalety:

- Dostosowuje się do topologii sieci

- DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) sprawia że użytkownicy mogą się cieszyć z wysokiej przepustowości, dzięki sprawnemu, niezawodnemu mechanizmowi QoS  

- Wspiera do 256 końcówek ON

DANE TECHNICZNE
  • · Standard: EPON
  • · Liczba portów PON: 4x SFP
  • · Liczba portów Uplink: 4x SFP
  • · Typ obudowy: 19" Rack 1U
Specyfikacja
grupa-produktow:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.