Ceny
Cena detaliczna netto
133,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
163,59 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ZTE-F601-CE
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 

ZTE ZXHN F601

Optyczny Terminal ZXHN F601 GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Ma mały, elegancki wygląd i duża oszczędność energii. Urządzenia z oficjalnego kanału europejskiego z certyfikatem CE i ROHS.

GPON Terminal ZTE  z optycznym portem 1 x SFP (SC/APC) do transmisji poprzez światłowody na dystansie do 20km. Szybkość transmisji: 2.488Gbps downstream; 1,244 Gb/s upstream. Interfejs dla użytkownika port RJ45 1x10/100/1000Base-T Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation. 


 Cechy produktu

  • terminal GPON ONU;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port PON (SC/APC);
  • liczne zabezpieczenia;
  • możliwość konfiguracji poprzez OMCI z poziomu OLT lub przez graficzny interfejs Web.

 Specyfikacja:

Parametry optyczne F601: 


Częstotliwość Fal optycznych urządzenia: Receiving: 1480~1500 nm Transmitting: 1290~1330 nm
Receiving Sensitivity: -28dBm
Transmitting Optical Power: 0.5~5dBm

Funkcje:

Usługi: Internet, IPTV
GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Ports
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MAC address table: 256
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping
Multicast group: 256
QoS: service flow classification based on physical port, Ethernet type; ingress rate limit; egress shaping
Zarządzanie: local web management, OMCIPrzeciążenie odbiornika 1490 nm

Parametry fizyczne:


Zużycnie energii: <3W
Wymiary: 110mm(W) x 90mm(H) x 53mm(D)
Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
Waga: ~ 190g
Power supply: 12V DC
Montaż: biurko, na ścianę

Specyfikacja
grupa-produktow:
Ilość portów GE:
Producent:
WiFi:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.