Ceny
Cena detaliczna netto
816,67 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
1 004,50 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ROCKET-M5-TITANIUM
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Rocket M Titanium jest bardzo wytrzymałym na warunki pogodowe, radiem 2x2 MIMO o wysokiej mocy. Rocket Titanium posiada ulepszone właściwości wysyłania i odbioru danych w polaryzacji liniowej. Cechuje go bardzo daleki zasięg pracy (50+km) i wydajna prędkość transmisji danych (150+Mbps realnego TCP/IP). Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do tworzenia mostów przesyłowych PtP i PTMP w technologii airMAX.

RocketM Titanium posiada port Gigabit Ethernet, co zdecydowanie poprawia parametry przesyłu. Wykonana z aluminium obudowa RocketM Titanium została specjalnie zaprojektowana do pracy w ekstremalnych warunkach pogodowych. RocketM Titanium jest idealny do tworzenia połączeń PtP i PtMP bridge airMAX. Jest kompatybilny ze wszystkim urządzeniami airMAX BaseStation Sector i RocketDish. RocketM Titanium umożliwia wygodne i wydajne rozwiązania w tworzeniu sieci.RocketM Titanium przystosowany jest do pracy z Ubiquiti Carrier-Class Antennas, RocketDish 5G-30 lub z dowolną anteną typu airMAX 5GHz.

Specyfikacja
grupa-produktow:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.