Ceny
Cena detaliczna netto
834,44 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
1 026,36 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
RP-5AC-GEN2
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Rocket 5AC-Lite to radio Ubiquiti pracujące w paśmie 5 GHz i wykorzystujące nowoczesny standard AC. Jest w stanie osiągnąć wysoką przepustowość, wynoszącą nawet 500 Mb/s, zostało wyposażone w gigabitowy port Ethernet. Przeznaczone jest do połączeń punkt-punkt, a po aktualizacji oprogramowania airOS do wersji v7.1 również do połączeń punkt-wielopunkt. Urządzenie jest kompatybilne z antenami serii airMAX ac, takimi jak airMAX 5AC21-60 / 5AC22-45 czy RocketDish 5G31-AC. 

Moc nadawcza wynosi nawet 27 dBm, w połączeniu z technologią airMAX ac umożliwia uzyskanie bardzo dobrego zasięgu transmisji. Dołączone oprogramowanie dostarcza wiele funkcji związanych z kontrolą przepustowości, a także zarządzaniem, monitorowaniem i diagnostyką. Anteny kompatybilne z Rocketem 5AC-Lite posiadają specjalny uchwyt, do którego radio podłącza się w bardzo prosty sposób, bez wykorzystania dodatkowych narzędzi. Urządzenie zasilane jest poprzez pasywne PoE 24 V.

Oferowany produkt to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących radia pracującego w paśmie 5 GHz i cechującego się dużą przepustowością oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości. Posiadamy również wersje korzystające z technologii AirPrism, wyróżniające się wysoką odpornością na zakłócenia: Ubiquiti Rocket 5AC PTP / PTM Airprism.

Najważniejsze cechy:

  • praca w paśmie 5 GHz;
  • moc nadawcza 27 dBm;
  • przepustowość do 500 Mb/s;
  • standard AC;
  • kompatybilność z antenami airMAX ac (airMAX 5AC21-60 / 5AC22-45, RocketDish 5G31-AC);
  • do połączeń punkt-punkt, a po aktualizacji oprogramowania do wersji v7.1 także punkt-wielopunkt.
Specyfikacja
grupa-produktow:
Producent:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.