Ceny
Cena detaliczna netto
426,88 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
525,06 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
PBE-5AC-ISO-GEN2
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

PowerBeam 5AC ISO Gen2 to następca modelu PowerBeam 5AC 400 ISO. Również cechuje się zintegrowaną konstrukcją, posiada wbudowaną antenę o zysku 25 dBi i średnicy czaszy 400 mm. Wersja Gen2 posiada nieco węższą wiązkę główną, dodatkowe radio na 2,4 GHz (tylko do konfiguracji) oraz nowy uchwyt. Zmodyfikowane mocowanie zostało wykonane z lepszej jakości materiałów, zapewnia większą stabilność i wygodniejszą regulację. Kąt nachylenia można regulować w płaszczyźnie pionowej o ±20°.

Oferowany produkt bardzo dobrze nadaje się do połączeń bezprzewodowych punkt-punkt (mostów radiowych) w trudnych warunkach. Stosunkowo wąską wiązka główna zapewnia dobre działanie w zaszumionych środowiskach, a dołączona osłona antyzakłóceniowa dodatkowo izoluje urządzenie. Nowy PowerBeam sprawdzi się na krótkich i średnich odległościach, w odpowiednich warunkach umożliwia zestawienie połączenia o dużej przepustowości nawet na 7 km.

Urządzenie wykorzystuje standard AC, maksymalna realna przepustowość (wg producenta) wynosi około 450 Mb/s. PowerBeam posiada gigabitowy port Ethernet, zasilany jest poprzez pasywne PoE, podobnie jak inne urządzenia Ubiquiti. Zasilacz 24V, 0.5A dołączony jest w zestawie. 

Najważniejsze cechy:

  • praca w paśmie 5 GHz;
  • wersja ISO - dołączona osłona przeciwzakłóceniowa;
  • standard AC;
  • radio na 2,4 GHz do konfiguracji;
  • zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi;
  • uchwyt umożliwiający regulację kąta nachylenia w płaszczyźnie pionowej.
Specyfikacja
grupa-produktow:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.