Ceny
Cena detaliczna netto
406,20 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
499,63 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
PBE-5AC-GEN2
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

PowerBeam 5AC Gen2 to następca modelu PowerBeam 5AC 400. Również cechuje się zintegrowaną konstrukcją, posiada wbudowaną antenę o zysku 25 dBi i średnicy czaszy 400 mm. Wersja Gen2 posiada nieco węższą wiązkę główną, dodatkowe radio na 2,4 GHz (tylko do konfiguracji) oraz nowy uchwyt. Zmodyfikowane mocowanie wykonane zostało z lepszej jakości materiałów, zapewnia większą stabilność i wygodniejsza regulację. Kąt nachylenia można regulować w płaszczyźnie pionowej o ±20°.

Oferowany produkt bardzo dobrze nadaje się do połączeń bezprzewodowych punkt-punkt (mostów radiowych). Stosunkowo wąska wiązka główna zapewnia dobre działanie w trudnych, zaszumionych środowiskach. Sprawdzi się na krótkich i średnich odległościach, w odpowiednich warunkach umożliwia zestawienie połączenia o dużej przepustowości nawet na 7 km. 

Urządzenie wykorzystuje standard AC, maksymalna realna przepustowość wynosi około 450 Mb/s. PowerBeam posiada gigabitowy port Ethernet, zasilany jest poprzez pasywne PoE, podobnie jak inne urządzenia Ubiquiti. Zasilacz 24V, 0.5A dołączony jest w zestawie.

Najważniejsze cechy:

  • praca w paśmie 5 GHz;
  • standard AC;
  • radio na 2,4 GHz do konfiguracji;
  • zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi;
  • uchwyt umożliwiający regulację kąta nachylenia w płaszczyźnie pionowej.

    Do PowerBeam 5AC Gen2 pasuje osłona: RAD 400
Specyfikacja
grupa-produktow:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.