Ceny
Cena detaliczna netto
510,75 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
628,22 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
PBE-5AC-500
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Ubiquiti Networks wypuszcza na rynek produkty PowerBeam" ac ISO, gdzie airMAX ac jako most jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań wymagających maksymalnej wydajności oraz izolacji fal radiowych.

PowerBeam ac ISO bezpośrednio kieruje fale radiowe w węższą wiązkę, a jego konstrukcja poprawia izolacje fal radiowych, aby w sposób przestrzenny eliminować zakłócenia. Dzięki połączeniu kierunkowości zogniskowanej wiązki oraz jej izolacji, PowerBeam ac ISO eliminuje i poprawia odporność urządzenia na zakłócenia. Jest to szczególnie ważne w strefach o dużej ilości fal radiowych o tej samej lub podobnej częstotliwości.
 
 Technologia Ubiquiti InnerFeed" scala radio z konwerterem anteny bez użycia kabli. Połączenie wysokiej wydajności wraz z innowacyjną mechaniczną konstrukcją sprawia, że PowerBeam ac jest wszechstronnym i wydajnym urządzeniem.
 
 
Rodzaje:
 
PBE-5AC-300-ISO 
PBE-5AC-400-ISO 
PBE-5AC-500-ISO 
Częstotliwość pasma
5 GHz
5 GHz
5 GHz
Zysk anteny
22 dBi
25 dBi
27 dBi
Powierzchnia odbijająca
300 mm
400 mm
500 mm
 
Specyfikacja
grupa-produktow:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.