Praca

Obecnie poszukujemy pracowników w Kłobucku na poniższe stanowiska:
Przedstawiciel handlowy / specjalista ds. sprzedaży w FIBERM sp. z .o.o.
Jeśli jesteś:
- Osobą otwartą na nowe wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
- Wysoko zmotywowaną i nastawiony na osiąganie celów
- Odważny/a, samodzielną i nie bojącą się wyzwań
- Posiadającą doświadczenie w handlu
- Kreatywny/a, z pomysłami na akcje sprzedażowe
- Urodzonym sprzedawcą
- Znasz języki obce

Dlaczego warto z nami pracować?
- Wspólnie wyznaczamy jasne i klarowne cele indywidualne
- Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - „sky is the limit”
- Doceniamy samodzielność działania i inicjatywę
- Gwarantujemy pracę w świetnym i wysoce zmotywowanym zespole
- Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- U nas będziesz się rozwijał - udostępniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach handlowych i branżowych oraz naukę języków obcych
- Praca stacjonarna w Kłobucku, z możliwością pracy zdalnej

Twoje obowiązki:
- Sprawna i profesjonalna obsługa klientów
- Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami
przygotowywanie ofert i negocjowanie ofert handlowych
- Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych kontrahentów
- Realizacja wspólnie opracowywanych planów sprzedażowych
- Sporządzanie raportów i analiz ze sprzedaży
- Spotykanie się z klientami w celu wzmacniania relacji handlowych
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych w Polsce i za granicą
Kandydatury wraz z CV proszę wysyłać na a.lapaj@fiberm.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy