Praca

Obecnie poszukujemy pracowników w Kłobucku na poniższe stanowiska:
Przedstawiciel handlowy / specjalista ds. sprzedaży w FIBERM sp. z .o.o.
Jeśli jesteś:
- Osobą otwartą na nowe wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
- Odważny/a, samodzielną i nie bojącą się wyzwań
- Posiadającą doświadczenie w handlu
- Znasz języki obce

Dlaczego warto z nami pracować?
- Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - „sky is the limit”
- Doceniamy samodzielność działania i inicjatywę
- Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- U nas będziesz się rozwijał - udostępniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach handlowych i branżowych oraz naukę języków obcych

Twoje obowiązki:
- Sprawna i profesjonalna obsługa klientów
- Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami
przygotowywanie ofert i negocjowanie ofert handlowych
- Sporządzanie raportów i analiz ze sprzedaży
- Spotykanie się z klientami w celu wzmacniania relacji handlowych
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych w Polsce i za granicą

Pracownik magazynu

Jeżeli poszukujesz stabilnego zatrudnienia w firmie, w której Twoje zdanie się liczy, a dobrych pomysłów nie zbywa się stwierdzeniem "nie da się", jesteś dobrze zorganizowany, dokładny i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole - oferujemy Ci stanowisko pracownika magazynu w małej, ale prężnie rozwijającej się firmie prowadzonej przez młodą kadrę:

Oferujemy

-umowę o pracę na pełen etat;
-pracę w branży telekomunikacyjnej - nie dotkniętej przez pandemię;
-możliwość szkolenia się i rozwoju razem z nami;
-pracę w zgranym, małym zespole

Wymagamy:

-prawa jazdy kat. B

Oczekujemy:

-staranności;
-zaangażowania;
-odpowiedzialności;
-głowy na karku i poczucia humoru :)

Mile widziani studenci studiów niestacjonarnych!

Kandydatury wraz z CV proszę wysyłać na a.lapaj@fiberm.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy