Ceny
Maloobchodní čistá cena
247,78 PLN /szt.
 
Hrubá maloobchodní cena
304,77 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
DPH
23%
Základní data
Symbol
HL-4GMV4
Čárový kód
0000007305
Váha
1 kg
Základní jednotka
szt.
Název výrobce
Halny
Stan produktu
Popis

Optický terminál Halny HL-4GMV4 GPON 4GE WiFi B/G/N/AC 2xPOTS SC/APC Router je určen pro sítě FTTH. Poskytuje vysokokvalitní přenosové funkce a vynikající zážitek z internetových služeb a HD videa. Spolupracuje s Huawei, ZTE, DASAN.

HALNy HL-4GMV4 disponuje jedním portem GPON, čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, dvoupásmovým (2.4G a 5G) bezdrátovým rozhraním se dvěma externími anténami a dvěma porty Voice FXS. To umožňuje plnou podporu služby triple play pro rychlý přístup k internetu, IPTV a hlasu.

Flexibilní konstrukce produktu umožňuje využití různých funkcí a dostupných rozhraní. Všechny jednotky podporují vrstvy 3 a 2.

HALNy se specializuje na ekonomické projekty a úzce spolupracuje s poskytovateli služeb k vylepšení jejich obchodních modelů prostřednictvím širokého sortimentu standardních produktů, které podporují obecné potřeby odvětví. HALNy rovněž poskytuje nestandardní projekty a služby, aby vyhověly jedinečným potřebám klientů.

Síťové rozhraní je kompatibilní s ITU-T G.984.5, což zajišťuje rychlost 2,5 Gb/s směrem dolů a 1,25 Gb/s směrem nahoru. LAN rozhraní umožňuje poskytování služby Gigabit.

Před připojením prvního zařízení je nejlepší kontaktovat aktivační oddělení na číslech 17 8660850 nebo 17 7736421. U některých zařízení mohou být koncové body při prvním připojení blokovány, což vyžaduje konfiguraci na OLT. Náš servis vám s konfigurací rád pomůže. Při dalších připojeních k tomuto problému nedojde.




Specyfikacja
Bezdrátový:
Konektor:
Napájení:
Počet portů GE:
Počet portů POTS:
Standardní PON:
WiFi:
Záruka:
Související produkty
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex vlákno G657A 2
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-2-W
Promocja
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 1m Single Mode Duplex vlákno G657A

FPA-S-SCA-SCA-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Simplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 5m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-SCA-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCU-SCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCU-SCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCU-SCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCU-SCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-LCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex vlákno G657A
FPA-S-SCA-LCU-2-SM-DX-2-W
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex vlákno G657A

FPA-S-SCA-LCU-3-SM-DX-2-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex vlákno G657A 2 8x300

FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-2-W
Promocja
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0

FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM GOLD Patchcord SC/APC-SC/APC 0
FPA-G-SCA-SCA-0.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex G652D Fiber 3
FPA-G-SCA-SCU-2-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD Patchcord SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex G652D Fiber 3
FPA-G-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 10m Single Mode Duplex Fiber G652D 3
FPA-S-LCU-LCU-10-SM-DX3-1-Y
Promocja
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex Fiber G657B3 3

CONNLINK-SC/APC-SC/APC-15M-SM-SX-G657B3-PURPLE
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0

FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 2m Single Mode Duplex Fiber G652D 2
FPA-S-SCA-SCA-2-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Duplex Fiber G652D 2

FPA-S-SCA-SCA-3-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex Fiber G652D 2
FPA-S-SCA-SCU-1-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex Fiber G652D 2

FPA-S-SCA-SCU-5-SM-DX-1-Y
Bestseller
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0

FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex Fiber G657A 2
FPA-S-LCU-LCU-1-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 2m Single Mode Duplex Fiber G657A 2
FPA-S-LCU-LCU-2-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex Fiber G657A 2
FPA-S-LCU-LCU-3-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 0
FPA-S-SCA-LCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 1m Single Mode Duplex Fiber G652D 2
FPA-S-SCA-LCA-1-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 5m Single Mode Duplex Fiber G652D 2
FPA-S-SCA-LCA-5-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 0
FPA-S-SCA-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC 12m Single Mode Duplex vlákno G652D 3
FPA-S-SCU-LCU-12-SM-DX3-1-Y
FIBRAIN VC-D30 SC/APC-SC/APC 2m Jednomódový simplexní kabel G657A 3 Patchcord
FIBRAIN-SC/APC-SC/APC-2M-SM-SX-G657A
FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Jednomódový duplexní kabel G652D 2
FPA-S-LCU-LCU-3-SM-DX3-1-Y
CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 20m Jednomódový simplexní kabel G657B3 3
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-20M-SM-SX-G657B3
OPTO SC/UPC-LC/UPC 15m Jednomódový duplexní optický patchcord G652D 3
OPTO-SC/UPC-LC/UPC-15M-SM-DX-G652D
CONNLINK SC/APC-SC/UPC 15m Jednomódový simplexní optický patchcord G657B3 3
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-15M-SM-SX-G657B3-WHITE
OPTO LC/UPC-LC/UPC 2m Jednomódový duplexní optický patchcord G652D
OPTO-LC/UPC-LC/UPC-2M-SM-DX-G652D
FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0
FPA-S-SCU-SCU-0.5-SM-DX-2-W
FIBRAIN SC/APC-SC/UPC 2m Jednomódový duplexní optický patchcord G652D 3.0mm
FIBRAIN-SC/APC-SC/UPC-2M-SM-DX-G652D-GOLD
FIBERM SC/APC-LC/UPC 5m Jednomódový duplexní G657A 2 Patchcord
FPA-S-SCA-LCU-5-SM-DX-2-W
FIBERM LC/UPC-LC/UPC 15m Jednomódový duplexní G652D 3 Patchcord
FPA-S-LCU-LCU-15-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Jednomódový Duplex Fiber G652D 3
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-DX3-1-Y
FIBERM GOLD Patchcord SC/APC-LC/APC 100m Jednomódový Duplex Fiber G652D 2
FPA-G-SCA-LCA-100-SM-DX-1-Y
FIBERM SC/APC-SC/APC 10m Jednomódový Simplex Patchcord Fiber G657B3 2
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX-4-W
FIBERM SC/APC-SC/APC 20m Jednomódový Simplex Patchcord Fiber G657B3 2
FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX-4-W
FIBERM SC/APC-SC/APC 25m Jednomódový Simplex Patchcord Fiber G657B3 2
FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX-4-W
FIBERM SC/APC-SC/APC 30m Jednomódový Simplex Patchcord Fiber G657B3 2
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX-4-W
FIBERM SC/APC-SC/APC 15m Jednomódový Simplex Patchcord Fiber G657B3 2
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX-4-W
FIBERM SC/UPC-SC/UPC 10m Jednomódový Duplex Patchcord Fiber G657A 2
FPA-S-SCU-SCU-10-SM-DX-2-W
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 1
FPA-S-E2A-E2A-1.5-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 10m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-10-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-15-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 20m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-20-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 25m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-25-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 30m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-30-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 35m Jednomódový Simplex Fiber G657B3 3
FPA-S-SCA-SCA-35-SM-SX3-4-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1m Jednomódový Simplex Fiber G.657A2 2
FPA-S-SCU-LCA-1-SM-SX-3-W
FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/APC 1m
FPA-S-SCU-LCA-1.5-SM-SX-2-W
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 1m Jednomódový Simplex Fiber G.652D 2
FPA-S-LCA-LCU-1-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 2m Jednomódový Simplex Fiber G.652D 2
FPA-S-LCA-LCU-2-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord LC/APC-LC/UPC 3m Jednomódový Simplex Fiber G.652D 2
FPA-S-LCA-LCU-3-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/UPC 15m Jednomódový Simplex Fiber G.652D
FPA-S-SCA-LCU-15-SM-SX-1-Y
FIBERM Patchcord E2000/APC-E2000/APC 5m Jednomódový Duplex
FPA-E2A-E2A-5-SM-DX3-1-Y
FIBERM SC/APC-SC/UPC 2m Jednomódový Simplex Patchcord G657.A2 3 Fiber
FPA-S-SCA-SCU-2-SM-SX3-3-W
FIBERM SC/APC-SC/APC 1m Single Mode simplex Patchcord G652D 3
FPA-S-SCA-SCA-1-SM-SX3-1-Y
FIBERM SC/APC-SC/UPC 3m Single Mode duplex Patchcord G652D 3
FPA-S-SCA-SCU-3-SM-DX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex G652D vlákno
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX3-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-LC/APC 10m Single Mode Duplex G652D vlákno 2
FPA-S-SCA-LCA-10-SM-DX-1-Y
FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 3m Single Mode Simplex G652D vlákno 2
FPA-S-SCA-SCA-3-SM-SX-1-Y
Vyvinuli jsme maximální úsilí, aby výše uvedené údaje byly správné, ale nezaručujeme, že zveřejněné informace neobsahují chyby, které však nemohou být základem pro případné reklamace.