FIBERM szafa multioperatorska RDD-65/85/15 208J
Maloobchodní čistá cena
Hrubá maloobchodní cena
*Powyższa cena dotyczy osób nieposiadających konta
DPH 23%
Zapłać 30 dni później z PRAGMA GO
Základní data
Symbol
FIBERM-RDD-65/85/15-208J
Čárový kód
Váha
15kg
Název výrobce
FIBERM
Stav produktu:
Popis
Šatní stěna pro víceoperátorské použití RDD-65/85/15 208J. Distribuční skříň je určena k montáži na zeď ve FTTX sítích. Ideálně se používá jako rozvaděč optických vláken pro 208 bytů. Skříň je vyrobena z plechu Magnelis o tloušťce 1,5 mm, práškově lakovaná v jasně šedé barvě RAL7035.
Přepínač se skládá z distribuční části a tří operačních oddělení.
Místo pro montáž optických tácek.
Komutační pole pro 208J (104 x SC Duplex).
V každém operačním oddělení je určené místo pro podnos s panelem 4xSC Duplex a pro splittery.
V distribuční části (nahoře a dole) jsou otvory o průměru 38/29 mm pro vedení kabelů.
V každém operačním oddělení je namontován tlumič PG16.
Každé z operačních oddělení a distribuční části je odděleno a zabezpečeno různými klíčovými kódy.
Specyfikacja
Grubość blachy:
grupa-produktow:
Gwarancja:
Kod wewnętrzny:
Kolor:
Malowanie:
Materiał wykonania:
Montaż:
Pojemność:
Przetłoczenia kablowe:
Stopień ochrony:
Produkty powiązane
FIBERM Półka do szafy rack 19`` 1U 280mm szara