Prices

Net retail price
98,00 PLN /szt.
 
Gross retail price
120,54 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Data
Symbol
ZTE-F660v6.0
Base unit
szt.

Description

 ZTE ZXHN F660 v6.0

ZTE F660 to terminal kliencki ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony jest w 1 port SC/UPC (światłowodowy), 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port USB oraz 1 port telefoniczny (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Obsługuje 2x2 MIMO, maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s.

ZXHN F660 GPON ONU wspiera technologię 11n wraz z MIMO i kanałami Wi-Fi, dzięki temu prędkość transferu danych wynosi do 300 Mb/s.


 Cechy produktu

  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji WiFi w paśmie 2,4 GHz (802.11 b/g/n, 2x2 MIMO);
  • maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej - 300 Mb/s.
Specyfikacja
GE ports quantity:
grupa-produktow:
manufacturer:
Number of FE ports:
Number of USB ports:
Pasmo WiFi:
POTS ports quantity:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:

Related Products

We have made every effort to ensure that the above data is correct, but we do not guarantee that the published information does not contain errors, which, however, cannot constitute the basis for any claims.