Prices

Net retail price
216,33 PLN /szt.
 
Gross retail price
266,09 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Data
Symbol
ZTE-F660
Base unit
szt.

Description

 ZTE ZXHN F660

ZTE F660 to terminal kliencki ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony jest w 1 port SC/UPC (światłowodowy), 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port USB oraz 1 port telefoniczny (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Obsługuje 2x2 MIMO, maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s.


 Cechy produktu:

  • Optyczny Terminal ZTE ONU/ONT F660 V5.2 przeznaczony do sieci GPON z portami 4GE+2POTS+WIFI+1USB z oficjalnego kanału europejskiego z certyfikatem CE i ROHS.
  • ZXHN F660 to GPON Optyczny Terminal Sieci przeznaczony dla scenariusza FTTH. Obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia abonentom wygodne usługi, w tym voice, video (IPTV) i szybkie łącze internetowe...
  • Wersja ZXHN F660 dostępna w ofercie jest najnowszą wersją ONT z 4 portami Gigabitowymi oraz mocniejszym WiFi.
  • ZTE F660 jest high-end'ową końcówką GPON. Posiada 4 porty GE, 2 porty Voip, WiFi, USB. 
  • Usługi: Internet, VoIP, IPTV, WLAN
  • 1 interfejs GPON(SC/APC)  4 interfejsy 10/100/1000Base-T Ethernet 2 interfejsy FXS(VoIP)  1 USB  WIFI (b/g/n)


Specyfikacja
GE ports quantity:
grupa-produktow:
manufacturer:
Number of USB ports:
POTS ports quantity:
Standard PON:
WiFi:

Related Products

We have made every effort to ensure that the above data is correct, but we do not guarantee that the published information does not contain errors, which, however, cannot constitute the basis for any claims.