Przełącznik jest nieodzownym urządzeniem aktywnym w każdej strukturze sieciowej, wykorzystującej transmisję poprzez okablowanie strukturalne. RSGE-24 jest dedykowany do wszelkich instalacji: domowych, firmowych, niskoprądowych, monitoringowych, IP, VoIP, sieci telewizji kablowych.
Jego odpowiednia obudowa oraz dołączone uchwyty pozwalają na montaż w szafach serwerowych, udostępnione funkcje umożliwiają na wszechstronne wykorzystanie w dowolnych konfiguracjach, użyta magistrala jak i mikroukład zapewniają szybkość w standardzie Gigabit Ethernet.
Wszystko to czyni go dedykowanym do stosowania w wymagających i rozległych sieciach.
Standardowe switche zgodnie ze standardem zapewniają możliwość pracy urządzeń w odległości do 100 m na jednym odcinku kabla. Jednakże czasem okazuje się, że ze względu na rozległą sieć szkieletową oraz złożone środowisko, podczas opracowywania okablowania i sieci wymagane jest niestandardowe rozwiązanie, które wykracza poza standard. W przypadku rozwiązań monitoringowych jest to dość często występujący problem, najczęściej wynikający ze zbyt dużej odległości między urządzeniem dystrybucyjnym a urządzeniem końcowym.
Przełączniki Lanberg posiadają funkcję umożliwiającą transmisję danych (max. 10 Mb/s) do 250 m na jednym odcinku kabla. Wystarczy przełączyć przycisk na pozycję „Extend 250 m” na obudowie, aby zapewnić działanie na dłuższym odcinku.
Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o systemach monitoringu oraz IP jak i kontroli dostępu, szczególnie jeśli urządzenia końcowe znajdują się na zewnątrz bez możliwości instalacji dodatkowych punktów dystrybucyjnych sieci.
VLAN jest to funkcja z szerokim wachlarzem możliwości, od wydzielenia lub łączenia kilku logicznych sieci w ramach innej, większej sieci fizycznej po separację portów między sobą. Funkcja ta jest głównie stosowana w konfigurowalnych przełącznikach, jednak jest rzadko spotykana w budżetowych, a tym bardziej w niezarządzalnych rozwiązaniach.
Przełączniki Lanberg posiadają funkcję umożliwiającą odseparowanie wszystkich standardowych portów między sobą (1 ~ 22), jednocześnie umożliwiając transmisję każdemu z nich tylko z portami typu Uplink (23 ~ 24). Wystarczy przełączyć przycisk na pozycję „VLAN” na obudowie, aby zapewnić separację portów.
Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o zapewnieniu skutecznej ochrony urządzeń w systemach monitoringu, alarmu oraz kontroli dostępu. Szczególnie tam, gdzie bezpieczeństwo zawsze stoi na 1 miejscu
Serię przełączników RS charakteryzuje nie tylko jakość wykonania, prostota użycia, funkcjonalność urządzenia, ale również komplementarność w zakresie montażu i dostarczanych akcesoriów tam, gdzie to możliwe.
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSGE-24 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19” oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii rs.
| Długość | 282 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 44 mm |
| Moc | 13.47 W |
| Zalecana temperatura otoczenia | -20 - 70 °C |
| Zalecana wilgotność otoczenia | 5 - 95 % |
| Oprogramowanie | Nie |
| Materiał | Metal |
| Sygnalizacja pracy | Dioda LED |
| Typ obudowy | Rack |
| Rozmiar | 19" |
| Standardy przewodowe | IEEE 802.3x (Flow-Control), IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3ab 1000Base-T, Gigabit Ethernet |
| Przepustowość | 48 Gbps |
| Bufor | 4.1 Mbit |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Chłodzenie | Pasywne, Otwory wentylacyjne |
| Wysokość teleinformatyczna | 1 U |
| Waga | 1.4 kg |
| Wymagana liczba śrub | 4 |
| Przeznaczenie | Szafy rack, Przemysłowe |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Maksymalna prędkość łącza sieciowego | 1 Gbps |
| Rodzaj łącza sieciowego | Ethernet |
| Liczba portów Ethernet | 24 |
| Specyfikacja portów | 24x 100BASE-TX, 24x 1000BASE-T |
| Zużycie energii | 13.47 W |
| Wymogi zasilania | 100~240V AC |
| Obsługa PoE | Nie |
SOLARIX FTP CAT5E Installation Cable 305 meters SXKD-5E-FTP-PVC
SOLARIX-KABEL-FTP-CAT5E
|
|
SOLARIX Outdoor FTP CAT5E Installation Cable 305 meters SXKD-5E-FTP-PE
SOLARIX-KABEL-ZEW-FTP-CAT5E
|
|
WIREX F/UTP CAT5E PVC Eca Installation Cable 305 meters WIC-5-FU-PEC-30-GY
WIC-5-FU-PEC-30-GY
|
|
WIREX Outdoor F/UTP CAT5E PE Installation Cable 305 meters WIC-5-FU-PE-30-BL
WIC-5-FU-PE-30-BL
|
|
SYNAPTIC Shielded Indoor Installation Cable F/UTP CAT5E PVC 305m box Eca
SYN-5-FU-I-305-B-PVC
|
ipTIME 19" Rack Cabinet 6U hanging depth 600mm gray glass door
IPTIME-SZAFA-RACK-6U-600-SZARA
|
|
ipTIME 19" Rack Cabinet 4U hanging depth 400mm black
IPTIME-SZAFA-RACK-4U-400-CZARNA
|
|
FIBERM 19` Hanging Rack Cabinet 6U Depth 600mm Black Glass Door
FRA-W-6U-600-600-BK-GL
|
|
FIBERM 19` Hanging Rack Cabinet 15U Depth 600mm Black Glass Door
FRA-W-15U-600-600-BK-GL
|
|
FIBERM 19` Hanging Rack Cabinet 12U Depth 450mm Black Glass Door
FRA-W-12U-600-450-BK-GL
|
|
IPTIME-SZAFA-RACK-15U-800-SZARA
|
|
FIBERM Hanging 19'' Rack Cabinet 9U 450mm Depth Gray Glass Door
FRA-W-9U-600-450-GY-GL
|
|
FIBERM Hanging 19'' Rack Cabinet 6U 450mm Depth Gray Glass Door
FRA-W-6U-600-450-GY-GL
|
|
FIBERM 19" Hanging Rack Cabinet 6U 600mm Gray with Glass Doors
FRA-W-6U-600-600-GY-GL
|
|
FIBERM RACK 19` Hanging Cabinet 4U 400mm Depth Gray Glass Door
FRA-W-4U-600-400-GY-GL
|
|
FIBERM Hanging RACK Cabinet 19` 4U Depth 450mm Black Glass Door
FRA-W-4U-600-450-BK-GL
|
SOLARIX UTP CAT5E Cable 305 meters SXKL-5E-UTP-PVC-GY
SOLARIX-KABEL-UTP-CAT5E-LINKA
|
|
MAXCABLE CAT5E 100% Cu Indoor Installation Cable 305 meters box
MAXCABLE-KABEL-UTP-CAT5E
|
|
WIC-5-U-PEC-30-GY
|
|
WIREX External Installation Cable U/UTP CAT6 PE 500m roll WIC-6-U-PE-50-BL
WIC-6-U-PE-50-BL
|
|
SYN-5-UU-I-305-B-PVC
|
Huawei OptiXstar K562 ONT 4x GE
HUAWEI-K562
|
We have made every effort to ensure that the above data is correct, but we do not guarantee that the published information does not contain errors, which, however, cannot constitute the basis for any claims.