Preise
Cena detaliczna netto
69,75 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
85,79 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Grundinformationen
Symbol
ZTE-F612
Grundeinheit
szt.
Beschreibung

 ZTE F612

ZTE F612 to terminal kliencki ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony jest w 1 port SC/UPC (światłowodowy), 1 gigabitowy port Ethernet, 1 port fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny (POTS). Doskonale sprawdzi się u klientów nie potrzebujących urządzenia z wbudowanym WiFi.


 Cechy produktu

  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny (POTS).

Specyfikacja
Anzahl der FE-Ports:
Anzahl der POTS-Ports:
grupa-produktow:
Menge an GE-Anschlüssen:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:
Verwandte Produkte
Wir haben alle Anstrengungen unternommen, um sicherzustellen, dass die oben genannten Daten korrekt sind, garantieren jedoch nicht, dass die veröffentlichten Informationen keine Fehler enthalten, was jedoch keine Grundlage für Ansprüche darstellen kann.