Preise
Cena detaliczna netto
3 375,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
4 151,25 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Grundinformationen
Symbol
FURUKAWA-FITEL-S326A
Grundeinheit
szt.
Beschreibung
Nóż do precyzyjnego cięcia włókna Furukawa Fitel S326A to narzędzie pracujące w sposób automatyczny, wyzwalane jednym naciśnięciem przycisku zwalniającego.


Nóż zapewnia najwyższą powtarzalność parametrów cięcia dzięki nowatorskiemu mechanizmowi łamania włókna. Przeznaczony jest do przycinania wielo i jednomodowych włókien o średnicy płaszcza 125 μm w celu odpowiedniego ich przygotowania do procesu spawania. Zapewnia idealne przycięcie włókna, co z kolei jest podstawowym warunkiem wykonania spawu dobrej jakości.


W odróżnieniu od innych tego typu urządzeń nie wymaga stosowania skomplikowanych procedur przycinania - wystarczy tylko ułożyć włókno i nacisnąć jeden przycisk. Odpadki włókna automatycznie są usuwane do bardzo pojemnego zbiorniczka.


Nowa wersja noża posiada konstrukcję znacznie bardziej odporną na uderzenia i upadki. Składa się ona z niezależnych modułów znacznie ułatwiających czyszczenie i obsługę noża. Każdy egzemplarz dostarczany jest z własnym etui oraz kompletem zapasowych pojemników na ścinki włókna.
Specyfikacja
Wir haben alle Anstrengungen unternommen, um sicherzustellen, dass die oben genannten Daten korrekt sind, garantieren jedoch nicht, dass die veröffentlichten Informationen keine Fehler enthalten, was jedoch keine Grundlage für Ansprüche darstellen kann.