Preise
Cena detaliczna netto
52,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
63,96 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Grundinformationen
Symbol
ZTE-F601-REF
Grundeinheit
szt.
Beschreibung

   ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE

ZTE F601 to terminal kliencki ONU przeznaczony do wykorzystania w sieciach GPON. Urządzenie wyposażone jest w optyczny porte 1 x  (SC/UPC) do transmisji poprzez światłowody na dystansie do 20km. Szybkość transmisji: 2.488Gbps downstream; 1,244 Gb/s upstream. Interfejs dla użytkownika port RJ45 1x10/100/1000Base-T Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation. 

Dlaczego warto wybrać wersję refabrykowaną?

  •  Produkt oryginalny Z EUROPEJSKIEJ DYSTRYBUCJI
  •  Każda sztuka jest sprawdzona pod względem sprawności technicznej oraz uszkodzeń fizycznych
  •  Urządzenia bez śladów użytkowania
  •  Ekologiczne rozwiązanie
  •  Gwarancja 12 miesięcy
  •  Atrakcyjna cena
  •  Zasilacz w zestawie


Produkt refabrykowany

Specyfikacja
grupa-produktow:
Menge an GE-Anschlüssen:
p:
Produzent:
Standard PON:
WiFi:
Verwandte Produkte
Wir haben alle Anstrengungen unternommen, um sicherzustellen, dass die oben genannten Daten korrekt sind, garantieren jedoch nicht, dass die veröffentlichten Informationen keine Fehler enthalten, was jedoch keine Grundlage für Ansprüche darstellen kann.