ZTE ZXHN F673A V2 GPON ONT 4x GE,1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band

151,63 zł 123,28 zł
Brak w magazynie
SKU
ZTE-F673A
 ZTE ZXHN F673A V2

F673A V2, optyczny terminal sieciowy  dla użytkowników domowych i SOHO. F673A V2 zapewnia jeden port POTS, cztery automatycznie dostosowujące się porty Ethernet GE, wysokiej klasy brama domowa w rozwiązaniu FTTH. Dzięki wykorzystaniu technologii GPON zapewnia się ultraszerokopasmowy dostęp, automatycznie dostosowujący się port Ethernet i jeden port Wi-Fi. F673A V2 oferuje wydajne funkcje przekazywania, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług VoIP, Internetu i wideo HD. Dlatego F673A V2 zapewnia doskonałe rozwiązanie terminalowe.


 Cechy produktu

  • gigabitowy port Ethernet;
  • niewielkie rozmiary.
  • Energooszczędny

 Specyfikacja:

Rozmiar: 220 mm x 160 mm x 32 mm
Typ złącza: SC/UPC

Numer modelu:

F673A V2 GPON ONT

WLAN(2.4G):

2x2 MIMO 802.11 a/n/ac

Throughput Speed:

802.11 b/g/n

Ports:

4GE+1POTS+USB+WIFI

GPON Port

• Class B+

• Receiver sensitivity: -27dBm

• Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm

• Wavelength blocking filter (WBF)

• Flexible mapping between GEM Port and TCONT

• GPON: consistent with the SN or password

authentication defined in G.984.3

• Bi-directional FEC

• SR-DBA and NSR-DBA

Ethernet Port

• Ethernet port-based VLAN tags and tag removal

• 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission

• QinQ VLAN

• Limit on the number of learned MAC addresses

• MAC address learning

• Transparent transmission of IPv6 packets at Layer 2

POTS Port

• Maximum REN: 4

• G.711A/μ, G.729a/b, and G.722

encoding/decoding

• T.30/T.38/G.711 fax mode

• DTMF

• Emergency calls (with the SIP

protocol)

CATV Port

• Bandwidth 54 MHz to 870 MHz

• Output resistance 75 ohms

• Received average optical power: -8dBm to +2dBm

• RF output power: ≥17dBmV/Ch (With RF source

analog channel power input = 20dBmV/ch, and 40

analog / 63 digital channels (4.3% omi analog,

2.15 % digital)

USB Port

• USB2.0

• FTP-based network storage

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n

• 2 x 2 MIMO

• Antenna gain: 2 dBi

• WMM

• Multiple SSIDs

• WPS


Więcej informacji
Opis
 ZTE ZXHN F673A V2

F673A V2, optyczny terminal sieciowy  dla użytkowników domowych i SOHO. F673A V2 zapewnia jeden port POTS, cztery automatycznie dostosowujące się porty Ethernet GE, wysokiej klasy brama domowa w rozwiązaniu FTTH. Dzięki wykorzystaniu technologii GPON zapewnia się ultraszerokopasmowy dostęp, automatycznie dostosowujący się port Ethernet i jeden port Wi-Fi. F673A V2 oferuje wydajne funkcje przekazywania, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług VoIP, Internetu i wideo HD. Dlatego F673A V2 zapewnia doskonałe rozwiązanie terminalowe.


 Cechy produktu

  • gigabitowy port Ethernet;
  • niewielkie rozmiary.
  • Energooszczędny

 Specyfikacja:

Rozmiar: 220 mm x 160 mm x 32 mm
Typ złącza: SC/UPC

Numer modelu:

F673A V2 GPON ONT

WLAN(2.4G):

2x2 MIMO 802.11 a/n/ac

Throughput Speed:

802.11 b/g/n

Ports:

4GE+1POTS+USB+WIFI

GPON Port

• Class B+

• Receiver sensitivity: -27dBm

• Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm

• Wavelength blocking filter (WBF)

• Flexible mapping between GEM Port and TCONT

• GPON: consistent with the SN or password

authentication defined in G.984.3

• Bi-directional FEC

• SR-DBA and NSR-DBA

Ethernet Port

• Ethernet port-based VLAN tags and tag removal

• 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission

• QinQ VLAN

• Limit on the number of learned MAC addresses

• MAC address learning

• Transparent transmission of IPv6 packets at Layer 2

POTS Port

• Maximum REN: 4

• G.711A/μ, G.729a/b, and G.722

encoding/decoding

• T.30/T.38/G.711 fax mode

• DTMF

• Emergency calls (with the SIP

protocol)

CATV Port

• Bandwidth 54 MHz to 870 MHz

• Output resistance 75 ohms

• Received average optical power: -8dBm to +2dBm

• RF output power: ≥17dBmV/Ch (With RF source

analog channel power input = 20dBmV/ch, and 40

analog / 63 digital channels (4.3% omi analog,

2.15 % digital)

USB Port

• USB2.0

• FTP-based network storage

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n

• 2 x 2 MIMO

• Antenna gain: 2 dBi

• WMM

• Multiple SSIDs

• WPS


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ZTE ZXHN F673A V2 GPON ONT 4x GE,1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento