ZTE ZXHN F660 CE GPON ONT 4x GE, 2x POTS, 1x USB, WiFi

265,57 zł 215,91 zł
W magazynie
Tylko 9 pozostał
SKU
ZTE-F660

- Optyczny Terminal ZTE ONU/ONT F660 V5.2 przeznaczony do sieci GPON z portami 4GE+2POTS+WIFI+1USB z oficjalnego kanału europejskiego z certyfikatem CE i ROHS.

- ZXHN F660 to GPON Optyczny Terminal Sieci przeznaczony dla scenariusza FTTH. Obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia abonentom wygodne usługi, w tym voice, video (IPTV) i szybkie łącze internetowe...

- Wersja ZXHN F660 dostępna w ofercie jest najnowszą wersją ONT z 4 portami Gigabitowymi oraz mocniejszym WiFi.

- ZTE F660 jest high-end'ową końcówką GPON. Posiada 4 porty GE, 2 porty Voip, WiFi, USB. 

- Usługi: Internet, VoIP, IPTV, WLAN

- 1 interfejs GPON(SC/APC)  4 interfejsy 10/100/1000Base-T Ethernet 2 interfejsy FXS(VoIP)  1 USB  WIFI (b/g/n)

Funkcje: 

GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Ports
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MAC address table: 1k
 DHCP server/Client, DNS Client/Relay,NAT
IPv6: Dual Stack, DS-Lite
VoIP: SIP/H.248, G.711/G.729, T.30/T.38
Wi-Fi: 4 SSIDs, 2x2 MIMO, WPS
Wi-Fi authentication: Shared key, 128-bit WEP,
WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK,
WPA2-Enterprise
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping/Proxy, MLD v1 Snooping Multicast group per user port: 256
QoS: service flow classification based on physical port, MAC address, VLAN ID, VLAN priority level, IP address; SP/WRR/SP+WRR
Zarządzanie: local web management, OMCI,TR069
USB: DLNA DMS, USB backup, 3G dongle

Parametry fizyczne: 

Zużycie energii: <10W
Wymiary: 220mm(W) x 44mm(H) x 160mm(D)
Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
Waga: ~ 380g
Power supply: 12 V DC
Montaż : biurko, naściennie

Więcej informacji
Opis

- Optyczny Terminal ZTE ONU/ONT F660 V5.2 przeznaczony do sieci GPON z portami 4GE+2POTS+WIFI+1USB z oficjalnego kanału europejskiego z certyfikatem CE i ROHS.

- ZXHN F660 to GPON Optyczny Terminal Sieci przeznaczony dla scenariusza FTTH. Obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia abonentom wygodne usługi, w tym voice, video (IPTV) i szybkie łącze internetowe...

- Wersja ZXHN F660 dostępna w ofercie jest najnowszą wersją ONT z 4 portami Gigabitowymi oraz mocniejszym WiFi.

- ZTE F660 jest high-end'ową końcówką GPON. Posiada 4 porty GE, 2 porty Voip, WiFi, USB. 

- Usługi: Internet, VoIP, IPTV, WLAN

- 1 interfejs GPON(SC/APC)  4 interfejsy 10/100/1000Base-T Ethernet 2 interfejsy FXS(VoIP)  1 USB  WIFI (b/g/n)

Funkcje: 

GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Ports
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MAC address table: 1k
 DHCP server/Client, DNS Client/Relay,NAT
IPv6: Dual Stack, DS-Lite
VoIP: SIP/H.248, G.711/G.729, T.30/T.38
Wi-Fi: 4 SSIDs, 2x2 MIMO, WPS
Wi-Fi authentication: Shared key, 128-bit WEP,
WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK,
WPA2-Enterprise
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping/Proxy, MLD v1 Snooping Multicast group per user port: 256
QoS: service flow classification based on physical port, MAC address, VLAN ID, VLAN priority level, IP address; SP/WRR/SP+WRR
Zarządzanie: local web management, OMCI,TR069
USB: DLNA DMS, USB backup, 3G dongle

Parametry fizyczne: 

Zużycie energii: <10W
Wymiary: 220mm(W) x 44mm(H) x 160mm(D)
Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
Waga: ~ 380g
Power supply: 12 V DC
Montaż : biurko, naściennie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ZTE ZXHN F660 CE GPON ONT 4x GE, 2x POTS, 1x USB, WiFi
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento