ZTE ZXA10 F623 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi

123,81 zł 100,66 zł
W magazynie
Tylko 1 pozostał
SKU
ZTE-F623

 ZTE ZXHN F623

ZTE ZXHN F623 to terminal optyczny GPON ONU/ONT. Wyposażony jest port GPON SC/UPC, gigabitowy port Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, port telefoniczny POTS oraz w port USB.

Urządzenie umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s. ZTE F623 obsługuje funkcje L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia także VoIP, video IPTV, WLAN i szybkie łącze internetowe.


 Cechy produktu

  • Port WAN: 1x SC/UPC
  • 1x port Gigabit Ethernet + 3x porty Fast Ethernet
  • 1x port telefoniczny FXS RJ11
  • 1x port USB 2.0
  • WiFi 2,4GHz zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n

         Specyfikacja:

        Porty

        Port WAN : 1x PON (SC)
        Port USB : 1x USB
        Porty VoIP : 1x POTS

        Usługi: 

        VoIP, IPTV, WLAN

        interfejsy

        1 interfejs GPON(SC/UPC) 
        1 interfejs 10/100/1000Base-T Ethernet, 3  interfejsy 10/100Base-TX
        1 interfejsy FXS(VoIP) 
        1 USB 
        WIFI (b/g/n)

        Parametry fizyczne: 


        Zużycie energii: <10W
        Wymiary: 183mm(W) x 40mm(H) x 126mm(D)
        Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
        Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
        Waga: ~ 380g
        Power supply: 12 V DC
        Montaż : biurko, naściennie

        Więcej informacji
        Opis

         ZTE ZXHN F623

        ZTE ZXHN F623 to terminal optyczny GPON ONU/ONT. Wyposażony jest port GPON SC/UPC, gigabitowy port Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, port telefoniczny POTS oraz w port USB.

        Urządzenie umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s. ZTE F623 obsługuje funkcje L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia także VoIP, video IPTV, WLAN i szybkie łącze internetowe.


         Cechy produktu

        • Port WAN: 1x SC/UPC
        • 1x port Gigabit Ethernet + 3x porty Fast Ethernet
        • 1x port telefoniczny FXS RJ11
        • 1x port USB 2.0
        • WiFi 2,4GHz zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n

               Specyfikacja:

              Porty

              Port WAN : 1x PON (SC)
              Port USB : 1x USB
              Porty VoIP : 1x POTS

              Usługi: 

              VoIP, IPTV, WLAN

              interfejsy

              1 interfejs GPON(SC/UPC) 
              1 interfejs 10/100/1000Base-T Ethernet, 3  interfejsy 10/100Base-TX
              1 interfejsy FXS(VoIP) 
              1 USB 
              WIFI (b/g/n)

              Parametry fizyczne: 


              Zużycie energii: <10W
              Wymiary: 183mm(W) x 40mm(H) x 126mm(D)
              Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
              Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
              Waga: ~ 380g
              Power supply: 12 V DC
              Montaż : biurko, naściennie

              Napisz własną recenzję
              Napisz opinię o produkcie:ZTE ZXA10 F623 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi
              Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento