ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE

111,55 zł 90,69 zł
Brak w magazynie
SKU
ZTE-F601

GPON Terminal ZTE  z optycznym portem 1 x SFP (SC/UPC) do transmisji poprzez światłowody na dystansie do 20km. Szybkość transmisji: 2.488Gbps downstream; 1,244 Gb/s upstream. Interfejs dla użytkownika port RJ45 1x10/100/1000Base-T Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation. 

Parametry optyczne F601:  

Częstotliwość Fal optycznych urządzenia: Receiving: 1480~1500 nm Transmitting: 1290~1330 nm
Receiving Sensitivity: -28dBm
Transmitting Optical Power: 0.5~5dBm

Funkcje:

Usługi: Internet, IPTV

GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Ports
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MAC address table: 256
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping
Multicast group: 256
QoS: service flow classification based on physical port, Ethernet type; ingress rate limit; egress shaping
Zarządzanie: local web management, OMCI

Parametry fizyczne:

Zużycnie energii: <3W

Wymiary: 110mm(W) x 90mm(H) x 53mm(D)
Temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
Wiglotność pracy: 5% ~ 95%
Waga: ~ 190g
Power supply: 12V DC
Montaż: biurko, na ścianę

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ZTE ZXA10 F601 GPON ONT 1x GE
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.