Ceny
Cena detaliczna netto
4 039,69 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
4 968,82 PLN /szt.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
ZTE-GTGH
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

 ZTE GTGH GPON

ZTE GTGH (wersja K) to płyta GPON wyposażona w 16 portów. Jest kompatybilna z terminalami OLT C320 oraz C300. 


 Cechy produktu:
  • ZTE 16-portowa płytka interfejsu GPON z modułem C+


 Specyfikacja:
lość portów16
Rodzaj dołączonych wkładekC+
Długość fali

Tx: 1490 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość transmisji (na port)

Tx: 2,488 Gb/s

Rx: 1,244 Gb/s

Minimalna moc nadawcza4,5 dBm
Maksymalna moc nadawcza8 dBm
Maksymalna czułość odbioru-32 dBm
Rodzaj złącza (we wkładce)SC/UPC
Kompatybilne włókna światłowodoweSinglemode
Przeciążenie mocy optycznej-12 dBm
Stosunek ekstynkcji8,2 dB
Waga1 kg
Wymiary22,86 x 237 x 395,4 mm



          Specyfikacja
          grupa-produktow:
          Producent:
          Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.