TP-LINK MC111CS media konwerter WDM TX 1550 1xSC/UPC 1xRJ45 10/100

103,42 zł 84,08 zł
Brak w magazynie
SKU
MC111CS

TP-LINK MC111CS media konwerter

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC111CS jest konwerter MC112CS.

Konwerter MC111CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). 


 Cechy produktu:

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń

  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu


 Specyfikacja:

Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Technologia WDM
Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1550nm Tx/1310nm Rx
WDM TX 1550nm
WDM RX 1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 2,49W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Więcej informacji
Opis

TP-LINK MC111CS media konwerter

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC111CS jest konwerter MC112CS.

Konwerter MC111CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). 


 Cechy produktu:

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń

  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu


 Specyfikacja:

Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Technologia WDM
Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1550nm Tx/1310nm Rx
WDM TX 1550nm
WDM RX 1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 2,49W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TP-LINK MC111CS media konwerter WDM TX 1550 1xSC/UPC 1xRJ45 10/100
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento