TP-LINK MC110CS media konwerter DUAL TX/RX 1310 2xSC/UPC 1xRJ45 10/100

109,32 zł 88,88 zł
Brak w magazynie
SKU
MC110CS

TP-LINK MC110CS media konwerter

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC110CS pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Urządzenie wyposażone jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia o długości do 20km z maksymalną prędkością 100 Mb/s.
Port TX wyposażony został w funkcję automatycznego krosowanie MDI/MDIX oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia.

 Najważniejsze cechy:

  • zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX;
  • automatyczne krosowanie MDI/MDIX i automatyczne negocjacja szybkości połączenia na porcie TX;
  • zasięg transmisji światłowodowej do 20 km;
  • przepustowość do 100 Mb/s;
  • światłowodowe złącze SC/UPC;
  • diody LED informujące o statusie pracy urządzenia;
  • funkcja Link Fault Passthrough i Far End Faul służące do minimalizacji strat sygnału wynikających z błędów połączeń.

 Specyfikacja:
Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 1,52W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Więcej informacji
Opis

TP-LINK MC110CS media konwerter

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC110CS pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Urządzenie wyposażone jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia o długości do 20km z maksymalną prędkością 100 Mb/s.
Port TX wyposażony został w funkcję automatycznego krosowanie MDI/MDIX oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia.

 Najważniejsze cechy:

  • zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX;
  • automatyczne krosowanie MDI/MDIX i automatyczne negocjacja szybkości połączenia na porcie TX;
  • zasięg transmisji światłowodowej do 20 km;
  • przepustowość do 100 Mb/s;
  • światłowodowe złącze SC/UPC;
  • diody LED informujące o statusie pracy urządzenia;
  • funkcja Link Fault Passthrough i Far End Faul służące do minimalizacji strat sygnału wynikających z błędów połączeń.

 Specyfikacja:
Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 1,52W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TP-LINK MC110CS media konwerter DUAL TX/RX 1310 2xSC/UPC 1xRJ45 10/100
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento