SOLARIX Pigtail SC/APC 2m Single Mode G657A1 SXPI-SC-APC-OS-2M-P 70322259

6,30 zł 5,12 zł
Brak w magazynie
SKU
SOLARIX-PIGTAIL-SC/APC-2M-SM-G657A1

SOLARIX Pigtail SC/APC 2m Single Mode G657A1 SXPI-SC-APC-OS-2M-P

Pigtaile światłowodowe Solarix przeznaczone są do zakańczania włókien światłowodowych w przełącznicach, boxach, mufach itp. 

Więcej informacji
Opis

SOLARIX Pigtail SC/APC 2m Single Mode G657A1 SXPI-SC-APC-OS-2M-P

Pigtaile światłowodowe Solarix przeznaczone są do zakańczania włókien światłowodowych w przełącznicach, boxach, mufach itp. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SOLARIX Pigtail SC/APC 2m Single Mode G657A1 SXPI-SC-APC-OS-2M-P 70322259
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento